Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy mostanáb...

Mi lehet az oka, hogy mostanában sokat sírok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy bőgős fajta lány. Mindig sikerül túltennem magam a problémákon enélkül, maximum csak egy rövid kitörés erejéig szoktam sírni. Mivel eddig nem volt igazán támaszom, nem volt más választásom. Amióta az eszemet tudom, egyedül voltam.

Viszont nem olyan rég összejöttem a párommal, akire teljes mértékben támaszkodhatok (bár nem megy ez ilyen hamar nekem), de most, ha valami egy kicsit is megható, esetleg valaki csúnyán beszél velem, csak vele akarok lenni. Ettől pedig elkap a sírógörcs. Illetve, ha kifejti, hogy szeret, vagy hogy fontos vagyok neki, ugyan ez van. Mitől lehet?


2014. jan. 13. 21:05
 1/1 anonim válasza:
A szerelem megváltoztatja az embereket, rád így hatott.
2014. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!