Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki fontolgatja már szeptem...

Valaki fontolgatja már szeptemberre a logisztikai mérnöki alapképzést (BME v. ME)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 22:07
 1/9 anonim válasza:
Én már be is adtam a jelentkezést/BME/. :)
2014. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szintén erősen godolkodok rajta :)

remélem nem ugrik meg nagyon a ponthatár a tavalyihoz képest.

2014. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon gondolkodok még rajta, nem tudom melyik sulira menjek... :( Milyenek vagytok matekból? Nem féltek a BME-től,hogy kiestek? És amúgy lányok vagytok? :D
2014. jan. 23. 16:38
 4/9 anonim válasza:
Fiú vagyok, jó vagyok nagyon matekból, fizika/kémia viszont gyenge volt a sulinkba meg eddig nem is érdekelt, szóval attól félek egy kicsit.
2014. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én a Miskolci Egyetemre adtam be a jelentkezést logisztikára :)

A BME-től féltem, hogy nagyon erős lenne számomra.

2014. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én lány vagyok(aki már beadta a jelentkezést :) ) Én átlagostól jobbnak mondanám magam matekból. :) De beszéltem egy fiúval aki oda jár, és azt mondta,hogy körülbelül az emelt matek érettségi szintjét jó ha megüti az ember, de szorgalommal, meg ha készül az ember az órákra nem olyan nehéz. Legalábbis ő ezt mondta :)
2014. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Indul ám pl. Győrben is, nappalin és levelezőn is. Valószínűleg én oda jelentkezek levelezőre.
2014. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én első helyen jelentkeztem a BME-logisztikára és lány vagyok :) matekból jó vagyok, fizikához viszont semmi közöm :D
2014. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Helyzet fiúklányok?:) Kinek hánypontja van? Írahattok privit is
2014. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!