Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi 20 perc kocogással,...

Napi 20 perc kocogással, mindennapi tornával és heti 3-4 konditerembe járással mennyit lehet szeptemberre lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,lány,58 kg és 160 cm magas
2010. júl. 16. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezekhez pluszba még kevesebbet is eszel akár 10kg-ot is
2010. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha zabálsz, semmit. Ha alig eszel, sokat, de ha túlzásba viszed, mellékhatásaként meghalsz, ami azért eléggé kellemetlen. Ennyiből elég nehéz megmondani.


Annyit mondanék, hogy ne fuss minden nap. Egyrészt 20 perc kevés, másrészt meg nem tudod kipihenni magad, ezért hetente háromnál-négynél többször nem nagyon van értelme futni, viszont akkor már legalább 30 percet. És ne egyél keveset, de oszt legalább napi öt étkezésre, és jól válogasd meg mit eszel. (gondolom, nem kell leírni, mit kerülj)

2010. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt nem kell mondani....probálok minél tobb zoldséget és gyumolcsot ennni,csak nehéz beosztani napi 5 étkezésre :s
2010. júl. 16. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
mér akarsz lefogyni?
2010. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán mert kovér vagyok.
2010. júl. 17. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy kövér, de most fogsz serdülni és biztos fogysz közben, ha tornázol és nem eszel kétszer annyit, mint most.


A mostani torna döntő hatással lesz a későbbi életedre (hogyan nézel majd ki, mennyire leszel izmos - vagy kövér - eleve az egész alkatod meghatározza).

Ésszel csináld, ne tedd tönkre az ízületeidet.

2010. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!