Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok olyankor,...

Ti mit gondoltok olyankor, amikor válaszoltok, itt a gyakorin egy kérdésre és nem köszönik meg?

Figyelt kérdés
Pl. kérdez valamit az illető, válaszolok rá... kérdez még valamit ezzel kapcsolatban Mondom neki, hogy nem tudom, de utána járok... aztán megvan a válasz..megmondom neki....utána semmi köszi vagy bármi... Veletek is szokott ilyen lenni? Nem illik/nem kell megköszönni? Én ha kérdezek valamit, mindig megköszönöm a választ! Nekem sose.
2014. jan. 14. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már itt sajnos nem egyszer. Nincs meg mindenkiben az alapvető tisztelet, hogy legalábbb egy ''köszi''-vel értékelje, hogy valaki segített a kérdésében. Persze mindig van kivétel.
2014. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már reménykedtem, hogy nem kapok választ. (Gondoltam ha nem ír senki, akkor az azt jelenti, hogy csak pont velem fordul elő ilyen és másnak minidig megköszönik) :) Na hát ez van... sajnos... Köszi a választ :)
2014. jan. 14. 01:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én mindig megköszönöm a válaszokat, de ez sajna nem kölcsönös. De attól se leszek depressziós, ha elmarad a köszönöm, ez csak a kérdezőt minősíti...
2014. jan. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem például sokkal jobban zavar, ha megjelenik egy sok hónapos kérdés a listámon, mert a kérdezőnek akkor jutott eszébe megköszönni.

Ha feltette a kérdést, akkor nyilván hálás az érdemi válaszokért. Én nem várom el senkitől, hogy ennek kifejezésével koptassa a billentyűzetet.

Mint ahogy, akkor sem szoktam Világvége Fesztivált rendezni, ha valaki elfelejt köszönni.

2014. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy kár hogy nem tudom kitörölni a válaszom.
2014. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam mindig megköszönni, főleg nem a hülyeségeket. Lehet, bunkónak vélhet az illető, s talán az is vagyok. Miért nem köszönöm meg, amikor nem teszem?

Két okból:

Magam nem azért szoktam választ írni, mert köszönetet várok érte, hanem azért mert jól esik.

Ritkán írok olyan kérdést, amely életemben központi szerepet játszana, s megfeledkezem róla. főleg akkor, ha az érdemi válaszok késnek.

Ha ma kérdezek valamit, de csak két hét múlva írsz nekem értelmeset, már lehet túl vagyok rajta, s észre sem veszem.

Amennyiben tudom, hogy olyan dologról tudakozódtam, amelyhez kutakodás, utánajárás kell, azt azért igyekszem észben tartani, figyeltekhez tenni, s megköszönni.

Soha nem teszem az ilyen típusú dolgoknál (erősen egyszerűsítem): Ha a kocsimnak a ...kor ...hangja van... mit tegyek? Válasz: menj busszal. Erre semmit nem írok.

2014. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Illetlenség nem megköszönni. Az az illető,aki válaszolsz,dolgozott azzal a válasszal-már aki normális választ ad.

Lehet,hogy utána is nézett. Ennyi a minimum. Szerintem. Nekem legalábbis rosszul esik,ha nem köszönik meg...én pedig természetesen mindig megköszönöm a válaszokat. Nem értem...akkora fáradtság ez,vagy mi?!


:)

2014. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Most hülyén fog hangzani de várod hogy mások megköszönjék a válaszod de te se köszönöd meg akkor most hogy is van ez?

Ui.: Én se szoktam mindig megköszönni a válaszokat de én se várom hogy az enyémeket megköszönjék. Egyébként meg ez milyen hülye kérdés már!

2014. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!