Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha hetedik félévekor nem...

Panda07 kérdése:

Baj ha hetedik félévekor nem tudom, hogy 1 év múlva hova akarok felvételizni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mindenki ezzel fáraszt. Hova akarsz menni? Mi akarsz lenni? Halvány lila gőzöm sincs. Van még egy teljes évem, ott a nyár, rá ér akkor is kitalálni, megbeszélni. Ti tudtátok, hogy hova akartatok menni? kort is légyszi( Jó persze nekem is vannak elképzelésem, de majdnem havonta változik. ajj...)

2014. jan. 14. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam akkor. Talán aznap este találtam ki a sorrendet. az iskolák már megvoltak. aztán, mikor írták a levelet, hogy felvettek az első helyre, már nem oda akartam menni :) de aztán életem legszebb 4 éve volt :)
2014. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még felesleges választanod, én már hetedik elején tudtam, hogy hova akarok menni, és az egész nyolcadik kezdetéig így volt. Amikor is megkaptam azt a könyvet amibe össze vannak gyűjtve a középiskolák. Akkor nekem teljesen más iskola tetszett meg, és az a suli amit még hetedikbe annyira akartam, azt visszacsúszott nálam a 4. helyre. :) Most felvételizek szombaton, kissé izgulok, főleg a matektól egy 30+ kellene írni :/ Na de elkalandoztam, bocsánat. :D


14/L

2014. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!


Nyugodj meg, én sem tudtam még.

Hasonlóképpen jártam, mint az előző kérdező, csak én egy pályaválasztási kiállításon találtam rá a "kiszemelt" iskolára. (Én is most szombaton felvételizek :C)


Ráérsz még a nyáron keresgélni, nem vagy elkésve semmivel. :)


14/L

2014. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még most se tudom, pedig holnapután megyek felvételizni. (;
2014. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14/L
2014. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) sok szerencsét nektek
2014. jan. 16. 18:27
 7/11 anonim válasza:
Én a mai napon felvételiztem és 3 nappal ezelőtt halvány lila gőzöm sem volt arról,hogy hova/merre/mire menjek:D Aztán mégis befirkantottam 5 sulit.
2014. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
remélem h jól ment a felvételi :)
2014. jan. 20. 15:18
 9/11 anonim válasza:
KINEK HOGY MENT A MATEK FELVÉTELI?
2014. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó három feladat nagyon nehéz volt. Végül 27 pontot értem el. Összese 57 lett. De az átlagnak is annyi lett.
2014. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!