Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legfurcsább...

Mi volt eddig a legfurcsább álmod?

Figyelt kérdés
akár jó, akár rossz...
2009. dec. 1. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam hogy elteltek múltak a napok, és én napról napra nem tudtam elaludni rohamaim voltak hívták a doktort nyugtatókat adtak, mikor felkeltem egész testem verejtékezett
2009. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a szexuális jellegű álmok..mikor olyan nagyon jó érzés álmomban épp ölelni valakit vagy mást csinálni...ritkán an ilyen de akkor nagyon kellemes. egyszer azt álmodtam hogy egy lánnyal voltam egy mdencében jó meleg vizű volt és elkezdtünk csókolózni, majd lemerültünk a víz alá, ott is folytattuk és közben tudtunk levegőt venni a víz alatt:))) fura volt. szinte összeolvadtunk ott lenn
2009. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyszer azt álmodtam hogy apukám régi Romet motorjával /ami már 10 éve nincs meg/ motoroztam a mamám háza tetején.

Jó volt. :)

2009. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer horrorfilm nézés után azt álmodtam, hogy jöttek az földönkívüliek és el akarták foglalni a Földet. És csak úgy lehetett elpusztítani őket, hogy mondtak 5 szót, mi pedig mondtuk vele mondatokat..:D Elég furcsa volt:D
2009. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az volt amikor haveromnak a bátya átváltozott zombivá és elkezdett kergetni, meg amikor 1 lányról álmodtam és egyből szerelmesek lettünk 1másba:S pedig nem létezik sztem. :(
2009. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát gyerekek, tegnapi 21:03-as vagyok, asszem én mégis most vagyok túl életem legfurább álmán... azt álmodtam mentünk haverokkal néhányan srácok, és van a városban ilyen egészségügyi központ ott voltunk, és észrevettük az egyik falban egy kis keskeny folyosó volt hát olyan 2 ember fért el benne és őrizte egy ugatós kutya. oszttársam lefogta a kutyát mi pedig beosontunk, és mikor utánunk jött oszt.társam mondta hogy ez egy titkosított részleg , ilyen kutatóbázis ami kapcsolódott valahogy a földönkívüliekhez és sugárfertőzött is volt, de akkor már nem az a kis folyosó volt hanem egy nagy széles földdarab, amiből néha ilyen férgek bukkantak elő és fura jelenségek játszódtak le, árnyak, hangok...féltem. konkrétan emlékszem hogy eléggé féltem álmomban. aztán visszafordultunk mikor egy ember hangját hallottuk segítségért könyörgött, nyögött és valami különleges ruha és sisak volt rajta ami az egyik pillanatban csak úgy eltűnt. a következő pillanatban menekülnünk kellett, nem vittük az embert, vörös fény vilódzott, szaladtunk kifelé. kiugrottunk a kutya mellett és megálltunk. és akkor azt mondta az egyik srác hogy tényleg különös hely volt ez, és körülnéztünk és a járdán zsúfoltan haladtak emberek, szinte súrolták egymást olyan sok ment szembe is egymással, és mindegyik úgy nézett ki mint mi néhányan! aztán a következő pillanatban egyszerre eltűnt mindegyik. itt volt egy szakadás asszem mert felébredtem, de mikor visszaaludtam is folytatódott, pedig nem szoktak így folytatódni az álmaim, arra emlékszem hogy különleges képességeink lettek hogy jártunk ezen "fertőzött" helyen, pl. meg tudtuk állítani az időt. és emlékszem bementünk a pápához(!) a vatikánba és folyt valamiféle harc amiben ezeket a képességeket használtuk....nagyjából ennyi amire emlékszem. így nem tűnhet nagy számnak de frissen nagyon fura volt higgyétek el. mosolyogtam ma magamban hogy kicsit kibővíteném és még ki is adhatnám könyvnek amilyen marhaság:D
2009. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy csövek lógtak ki belőlem és azokon keresztül áramot vezettek belém,orvosok voltak körülöttem fehér köpenybe.Emlékszem mikor felébredtem hogy éreztem még a fájdalmat is.Engem csomószor gyilkolnak az álmaimban....
2009. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyugi, én meg állandóan menekülök :D A legemlkézetesebbek, amikor Harry Potter és Rádzsa elől menekültem(aladdinból a tigris), kiskoromban pedig az óriás borsószemek elől, akik a hüvelybab vitézeket átváltoztatják borsóvá :D:D
2009. dec. 3. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Ötödikes vagyok. Van egy hatodikos fiú az ő termük ami termünk mellet közvetlen 20 centire az ajtó. Ahogy meglát vigyorogva közelit mert ki akar gáncsolni. Szóval napi legalább háromszor kigáncsol úgy, hogy pofára esek. Tehát nem bírom a fiút. És mégis ezt álmodtam(idáig még igaz volt de innentől már az álom)....:

Járok vele. Péntek délután van a haverjával deszkázik mennek hülyülni én rohanok utána, hogy "hiányzoool" és elkezdem puszilgatni de nem úgy ahogy anyucinak köszönsz hanem ilyen szerelmesen aztán megakartam csókolni vagyis el is kezdtem csókolni de nem csókolt vissza. Értetlenül néztem rá, hogy "mi van?!" (de ezt nem mondtam ki...) és dühösen visszamegyek az utca másik oldalára, és elindulok felfele a suli lépcsőjén. Az csaj osztálytársai akik szentem tiszta szívből gyűlölnek, és még egy évfolyam társam egy kamerát nyomnak a pofámba, hogy "jó alakítás volt! :D" és nevettek! Kimeredtek a szemeim. Gyorsan akartam cselekedni, mert tudtam, hogy lazán szétküldi az egész sulinak emailban. Mondtam neki, hogy:

-Ú! Ugyan ilyen a fényképezőm! Muti milyen memcsi kártya kell bele lécci, mert senki nem tudta megmondani!- A naív k9iscsaj kiveszi és ezzel a mozdulattal a kezembe is adja mindazt amit az előbb felvett és fogom kettétöröm, majd bemegyek az ajtón.

2010. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor kicsi voltam mindig azt álmodtam, hogy én vagyok Csipkerózsika, megyek le a lépcsőn, kinyitom az ajtót és meghalok!
2010. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!