Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik volt eddig a legfurcsáb...

Melyik volt eddig a legfurcsább álmod?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 11:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

azt álmodtam ha voolt barátom msn -n irogatott nekemh kibékülne de terhes a barátnője,akit ott akar hagyni,de a gyerek miatt nem teheti,és ezért csak titokban lehetünk együtt. én ki voltam akadva h miért nem kér pénzt az anyjától abortuszra,vagy a csaj mér nem fizeti ki magának hiszen telne rá neki. aztán egyszercsak németül kezdett el irogatni,és semmit nem értettem belőle,aztán felébredtem....


tegnap álmodtam ezt,és nagy hatásal van rám még mndig...


de egyszer mikor elaludtam a Sorstalanság című filmen azt álmodtam zsidó vagyok,és bujkálni kell a németek elöl,akik egy közeli kocsmába gyülekeztek xD

2009. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egy lila szobában ültem és egy ss tiszt arra kényszerített, hogy cdkről kapirgáljam a lekaparható részt.. tudod:D ez annyira bizarr volt:DD
2009. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
jártam egy csajjal, az apja bartha zsolt volt, és adott egy köteg pénzt h szórakoztassam a kislányátXD
2009. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy semmi jó dolog nem történt velem, minden tök szar volt, csak 1-2sorozaton nevettem jókat, de amúgy semmi jó nem történt velem.

Bocs, ez nem álom ez a valóság, bár ez mellett bármely rémálom is jó.

2009. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Az, hogy emelt töri érettségim előtt megálmodtam egy tételt és másnap azt húztam ki, reggel a buszon olvastam át még egyszer, hátha. Nagy mákom voltXD
2009. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Amikor egy vörösen izzó szemű, telekinetikus képességgel rendelkező macska ki akart nyírni.
2009. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy vonaton utaztam osztálytársaimmal, és voltak ott ilyen felkelők, akik filctollal firkáltak a vonal falára. Aztán a vonat tetejére kerültünk. Akkor már állt a vonat, volt nem olyan messze egy nagy rét magas fűvel, és oda dobtuk a filctollakat, mert jöttek a katonák, és ne találják nálunk a bizonyítékot. Aztán elkerültünk valahova, ahol ott volt a gonosz nagyfőnök is. Felállítottak minket sorba, és kérdéseket tett fel, amire tudni kellett válaszolni. Az első egy srác volt, jól válaszolt, kiküldték, aztán én következtem és vmi rejtvényszerűséget kellett megfejtenem, amire talán az arc volt a válasz. A lényeg, hogy jól válaszoltam. Ekkor bejött a srác akit előzőleg kiküldtek, és vmi fura páncélszerűség volt rajta, és mondta hogy ő nem hajlandó semmit csinálni. Aztán együtt kimentünk a folyosóra. Meg volt közben vmi olyasmi is, hogy pár srácot felakasztottak, de éltek, és úgy gyakorlatoztak a katonák, hogy felugrottak, elkapták az egyiket, aki fel volt akasztva, és róla kellett továbblendülni.
2010. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy olyan is, hogy elkerültem a jövőbe, és vissza akartam jutni. Egy dombon mentem felfelé, de folyton elestem, meg nem bírtam, aztán jött arra az unokatesóm és elvitt vmi nőhöz. A házban meg szivacsok voltak a liftek. A nőnél volt egy könyv kérdezte hogy mikor születtem, megmondtam neki, kikereste a könyvből a dátumot, de ott a Himnusz volt leírva, aztán ellapoztam vmi másik dátumhoz is, és átváltott a kép és azt láttam, ahogy egy kisbaba láncfűrésszel feldarabolja Petőfi Sándort.

Azt hiszem ez eléggé furcsa álom volt :)

2010. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekes ^^

Én azt álmodtam, hogy egyik barátomnak voltak youtube-os videó, és volt ilyen "How to draw"-os is, amikor egy MMORPG-ből rajzolt egy táblára egy karaktert.Ja, és a Jóbarátok zenéjére :]

2010. máj. 4. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elindultam orvoshoz, és anyukám rám szólt, hogy vigyek esernyőt.Mentem a normális útvonalon, nem is történt semmi szokatlan, bementem az orvoshoz, rögtön ki is jöttem. Haza a bicikliúton mentem.Az ég tiszta volt, narancssárga, és sütött a nap, mégis szakadt az eső, és kristálytiszta víz folyt a fekete aszfalton, mégsem éreztem igazán, hogy vizes vagyok. Félúton hirtelen térdre ereszkedtem, és nem tudtam felállni, ezért így kellett tovább haladnom. Amióta elindultam otthonról egyetlen lélekkel sem találkoztam, de miután már egy ideje térdelve mentem, elhaladtam két beszélgető férfi mellett, és felálltam, de kb. 10m után megint letérdeltem, és csak négykézláb tudtam tovább haladni. Átmentem egy kis hídon, és megálltam egy bolt előtt parkoló fekete Audi TT mellett. Rátámaszkodtam és felálltam, és láttam, hogy apukám ül a kormánynál. Beszálltam mellé, és montdam neki, hogy otthon hagytam az esernyőmet. Joban körülnéztem, és láttam, hogy narancssárga kárpit van a kocsiban, és hogy tele van a kocsi mindenféle extrával. A visszapillantó tükörbe pl. be volt építve egy digitális óra, ami 7:58-at mutatott. A tesóm előrejött a hátsó ülésről, és megnyomott egy gombot, ami lenyitotta a tetőt, de apa gyorsan visszanyomta, és rászólt a tesómra, hogy ne csinálja ezt, mert esik az eső. Aztán az öcsém elővett egy laptopot a kesztyűtartóból, és elkezdett játszani rajta, vmi játékkal.

És felébredtem.

2010. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!