Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj, ha csípőre vagy...

Mennyire fáj, ha csípőre vagy alhasra tetoválnak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Az emberi bőr nem arra való, hogy tetováljanak rá.

Nem attól lesz az emberből valaki, hogy jeleket rak magára, hanem, hogy gondolkodik, érez, értelmesen beszél stb stb..

2014. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Van ott az a figura a színekkel, a sárga az enyhe irritáció, a kékws lilával az ájulás határa.


Aztán hogy te ezekből mennyit érzel, az a saját ingerküszöbödtől függ.

2014. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Ha nem értesz egyet a tetoválással, akkor miért is írtál ide?!


#2 Köszönöm :)

2014. jan. 15. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

"Ha nem értesz egyet a tetoválással, akkor miért is írtál ide?! "


A te érdekedben írtam ide. Mivel fontosnak tartottam, hogy ne rongáld a saját tested.

2014. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

#4 - én sem értek egyet a varratással, igaz korábban gondolkodtam rajta, de aztán úgy döntöttem nem kell ez nekem.


Viszont azt rajzoltat magára, amit szeretne. Ha megbánja jó pénzért el is távolítják, még ha marad is nyoma.


Az "ember" meghatározását pedig szerintem felesleges ott kezdeni, hogy van-e rajta valami minta vagy nincs: vannak nagyon értelmes barátaim, férfiak és nők vegyesen, akiken van minta. Mind érdekes, értékes példányai az emberi fajnak. És van köztük a mérnöktől a kórházi nővéren át a sori melósig mindenféle végzettségű, a jobbtól a balig mindenféle politikai beállítottságú, magas és alacsony, sovány és kövér, sőt, fiatal és öreg is...

Persze van aki túlzásokba esett és a mellkasa meg mindkét karja végig van varva (ráadásul nő). No és? Bár szokták mondani, hogy egy Farrarira sem kellenek matricák (amiket pl a lökhárítóra vagy az ablakra, esetleg a rendszám környékére ragasztanak), de ha az illető úgy érzi ez a helyes döntés, akkor csinálja.

Csak józanul, megfontolás után, nehogy másnap vissza akarja csináltatni.

2014. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Agent K, köszönöm a korrekt válaszodat - ismérelten.

Nem vagyok össze-visszavarrva, a kérdésből azt hiszem, sejthető volt, hogy ez lesz az első. Régóta terveztem már és a felirat sokat jelent nekem.

Első válaszoló, köszönöm, hogy megosztottad a véleményed, de a döntés az enyém.

2014. jan. 15. 21:29
 7/12 A kérdező kommentje:
*ismételten
2014. jan. 15. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

#6 - azért még valamit vegyél figyelembe: vagy van, vagy várhatóan lesz valamiféle munkád. Vannak bizonyos munkakörök, amik nem nagyon egyeztethetők össze bizonyos testrészek tetoválásaival vagy bizonyos mintákkal.


Pl. banki ügyintézőnek hiába van végzettsége és tapasztalata, kitetovált kézfejjel jó eséllyel eltekintenek az alkalmazásától.

Vagy kórházi nővéren egy halálfej látható helyen sem a legszerencsésebb.


Linkeljek még jópofa képet?


[link]


:D


Másrészt amit még vegyél figyelembe: vannak a mintáknak és az elhelyezésüknek jelentései is. Még ha te ezzel nem is foglalkozol, más még lehet hogy fog, sőt, megítélhetnek ez alapján is.

Ezeknek is olvass utána. Angolul iszonyat sok cikk / írás van, magyarul biztosan kevesebb, de megéri a ráfordított időt.


Egyébként férfi vagy nő vagy? Mert utóbbi esetben a derekadra semmiképpen sem. Sőt előbbiben meg még annyira sem. Fú, ebbe belegondolni is szörnyű... :/

2014. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Krizsa Tattoo válasza:
Érzékeny terület, viszonylag fájdalmas, de a célért mindent ki lehet bírni! Egy nagyobb mintánál elég embert próbáló, viszont ha csak pici ,akkor nem vészes.
2014. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Két szóról van szó és olyan helyre varrják, ahol ruhában nem látszik.


Köszönöm a figyelmeztetést, de már most is olyan helyen dolgozom, ahol nem tűrik a tetoválást LÁTHATÓ helyen. Tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan munkahelyek, ahol a tetoválás - bármilyen testtájon legyen is - elfogadhatatlan, de nem tervezem, hogy ilyen helyen dolgozom majd (kórház pl), a pályaválasztáson pedig régen túljutottam. :)


Mindenkinek köszönönöm a választ, a hasznosakra ment a zöld kéz.

2014. jan. 16. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!