Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Weöres Sándor Gimnázium jó...

Linó(leum) kérdése:

A Weöres Sándor Gimnázium jó suli? És milyen átlaggal vesznek fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 17:09
 1/3 anonim válasza:

Én általános iskolába jártam még oda. Elvittek még minket annó, bemutató órára is, de nem igazán jött be (máshova is mentem tovább tanulni)! Igazából, az épület belülről eléggé ócska, igénytelenek az osztálytermek és a szekrények. A diákok nagy része suttyó paraszt. Az oktatás szerintem gagyi. Öt órán voltam bent, ezek közül az angol, informatika, matematika szerintem halál gyenge. Pedig szerintem angolból egy 9.-es tanulónak illene már tudnia, hogy hogyan mondja meg a másiknak, hogy milyen az időjárás! Vagy informatikából 10. osztályban a levélírással foglalkozunk?

Legtöbben azért jelentkeznek ide, mert a használhatatlan 2-es jegyeikkel csak ide juthatnak be.

Jó tanács: Ha szempont, hogy normális osztálytársaid legyenek, igényes környezetben tanulj, és a tudásodat használni tudd majd később, akkor szerintem másik iskolát keress! :)

2014. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előzővel.

Egy közepesen erős iskola,nem mondom hogy kihajtod a lelked a tanulással de nem is az a szarok bele mindenbe tipus. Pont jó. Aki akar itt tud is tanulni. A tanárok nagy része rendes,emberséges. A tanulók sem suttyó parasztok! Mindenki megtalálja a maga társaságát. Én ajánlom a sulit.

2018. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hja azt még lehagytam a berendezésről és az épületről nem az iskola tehet hogy milyen. sajnos a fenntartónál nincs pénz a felújításra. De sztem nem is ez számít lehetne ez csicsás épület is ha közben meg nem jó az oktatás benne :( az kinek lenne jó?
2018. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!