Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj velem, mit csináljak?

Mi a baj velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszaki nagy gondolatok.Festőművészetin vagyok.Ez volt a célom hogy felvegyenek, és elértem, de most úgy érzem megrekedtem.Egyszer azt mondta valaki hogy csak akkor éri meg ha szívből csinálom és a lelkem is beleadom, mert e nélkül nem lesz igazi sem, amit csinálok sem az érzés.

Most főként elvárásoknak teszek eleget, azt festem amit KELL úgy ahogy KELL, olyan mintha más irányítaná a kezemben az ecsetet de a kezem nem engedelmeskedik így a végeredmény egy nulla lesz.Nagyon rossz így mert azt érzem kezdek eltávolodni attól ami éltet, amiben hittem hogy helyem van...most pedig kezdek a peremére rekedni az egésznek.

mit kellene tennem? otthagyni vagy folytatni?


2014. jan. 16. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szíved legmélyén... szereted vagy nem? Lehet tán fantasztikus könyvelő válna belőled vagy bármi más. Sosincs késő váltani!
2014. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szeretem.és ez az amit csinálni szeretnék. csak nem ilyen formában, nem kapok a tanáromtól elég szabadságot és ez a legnagyobb baj. azt akarja viszont látni a képeken amit ő elképzel...
2014. jan. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!