Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt prosti a felesegem, van...

Volt prosti a felesegem, van meg valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Felesegem eleg sokaig a legosibb mesterseget uzte,sajnos utszelen,ami eleg kiabrandito. Amikor megismertem mar nem csinalta. De ezzel kezdte hogy tudjam mi volt. Az oszinteseget dijaztam. Azota ket gyonyoru gyermekunk szuletett es nagyon jol elvagyunk. Igaz eleg sokszor belegondolok hogy ki is lehetett o annak idejen,mert akit en megismertem rola elkepzelni nem tudnam. Csalad nem tudja. Ferfiak oszinten van meg kozottetek olyan akinek a felesege kur va volt? De gyozott a szerelem es azota is boldogan eltek egyutt? Vagy esetleg rossz tapasztalat?

2014. jan. 16. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás; qrvából lesz a legjobb feleség! Szép volt tőle, hogy őszintén elmondta. Bízz benne, ő az, aki biztosan értékeli a boldog családi életet!
2014. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom,ismerem a mondast :) de en sorstarsak kommentjeit szeretnem olvasni, nemhiszem hogy en vagyok egyedul
2014. jan. 16. 18:40
 3/8 anonim válasza:

nekem a barátnőm... mellettem is csinalta, de a sticijét össze vertem, elhoztam... azóta nincsen semmi. ez kb 8 hónapja... 1 éve vagyunk együtt...

Bár a félelem bennem van hogy a pénz vissza huzza.

2014. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Kommentelo. Jartal hozza es ugy jottetek ossze? Ha a penz visszahuzza akkor hadd menjen. De ne ugy legyen
2014. jan. 18. 05:22
 5/8 lutaker válasza:
55%
Nekem ugyan nem volt,de szeretnék ilyen párt magamnak!
2014. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miert?
2014. jan. 18. 18:13
 7/8 lutaker válasza:
0%
Mert ők tuti,hogy hű társak tudnak lenni.
2014. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn nő vagyok, női szemszögből mesélem el. Mindenkibe benne van a kiváncsiság, aki ilyen munkát csinált megismert mindent, jobban tudja, mi kell a férfinek. Jobb feleség lesz, mint egy átlag nő, de ezt csak az értheti meg, aki a saját bőrén tapasztalja.
2014. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!