Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft: miért írják azt...

Kajcsi kérdése:

Minecraft: miért írják azt hogy -Removed Herobrine amikor csak 90%-ig távolították el? Azért csak 90%-ig mert mostmár nem bánt, se vágja le a fáim lombjait, hanem keres egy jó búvóhelyet és csak BÁMULT!

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem távolították el, mert sosem létezett. :'D
2014. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lunabrine11 válasza:
Mert elvileg teljesen eltüntették, de azért még mindig vennak legendák róla. Ilyen ez a "Herobrine mindig néz" dolog is.
2014. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de miért néz egyáltalán? mert amikor néz elkezdek félni! és egyszer ott volt, engem nézett és lebegett a hó! gyorsan barkácsoltam egy kardot de közben eltűnt! :O
2014. jan. 31. 11:27
 4/6 anonim válasza:
67%
Hát igen.Ez logikus.Herobrine direkt azért csinálja hogy félj tőle.Hisz ez logikus.Mert mit tudna tenni azon kívül hogy megijeszt?És hamegöl?Akkor mivan?-Úr isten meghaltam a MC-ban itt a világ vége!Ha megijeszt akkor van probléma mert pl nem akarsz menni sötét hejre mert félsz hogy megijeszt a valóvilágban!
2014. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lunabrine11 válasza:
Nem volt benn a Herobrine mód véletlenül?
2014. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Herobrine nincs mert megettem mielőtt berakhatták volna xdd sosem létezett mert a pocakomban van
2020. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!