Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol senki a...

Manutd84 kérdése:

Miért nem válaszol senki a kérdéseimre ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?

Lehet, hogy csak szimplán senki nem tudja a felhasználók közül a választ, vagy tejesen rossz kategóriába írod ki!

Tehát mire nem szoktál választ kapni?

2014. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legalább erre kaptam. Szóval nem tudja senki a választ arra amire én kíváncsi vagyok.
2014. jan. 17. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
De azért leírnád mire vagy kíváncsi?
2014. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vivuska26 válasza:
Nekem sem válaszoltak egy igen Fontos kérdésemre de igazat adok az előttem szólónak lehetséges hogy nem megfelelő témakörben lett kiírva és ezért nem jön válasz :( nehéz kitalálni a rengeteg témából melyik is a megfelelő.
2014. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valaki lepjen meg egy olyan kérdéssel amire tudok válaszolni, így akkor birok segíteni! :)
2014. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el nyugodtan a kérdésed, én válaszolok majd, akkor is, ha fogalmam sincs hogy mit kellene rá válaszolni.
2014. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, most komolyan, már vagyunk ketten is akik kérdésre várnak, erre semmi?- na jó én léptem aludni, majd holnap! Jó éjt! :)
2014. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam rest, kilistáztam az összes kérdésedet.

Háromra nem kaptál választ. Ebből az egyik brit joggal kapcsolatos, kevés az infó is. Erre ne is várj itt választ. Kettő is olyan kérdés volt, amire nemigen lehet mit írni. Pl. Melyik a legfinomabb pizza Győrben? Hát kinek melyik.

Az összes többire kaptál választ.

2014. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vivuska26 válasza:
Az én kérdésem az volt hogy svájci albérlethez illetve óvodához milyen papírok kellenek?
2014. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!