Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a központi...

Hogy sikerült a központi felvételi? Hogy érzitek/számoltátok?

Figyelt kérdés
Nekem a matek ha jól számoltam 24 és a magyar 36.És nektek?

2014. jan. 18. 19:08
 1/6 anonim válasza:
Te jó ég! Inkább hagyjuk... A magyar az talán jó lesz. De a matek az kiakasztott. Hogy mi a fenét akart a 8,9, 10 feladat, azt nem tudom....
2014. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én az utolsó háromra 0 pontot kaptam.Nézd meg a megoldókulcsot,habár én még abból sem értettem sok mindent és nem csaptam a homlokomra,hogy:Ja tééényleg!
2014. jan. 18. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyar : kb 45

Matek : talán 30 körül

De aki a matekot feladatsort összeállította jó ha fényképről látott gyereket, mert ilyet megoldani 45 perc alatt általános tantervű suliba járóknak nagyon necc.

2014. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#1 vagyok.

Én nem merem megnézni, mert akkor csak az kavarogna bennem, hogy mit rontottam el. Amiről nem tudok, az nem fáj.

2014. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

magyar: olyan 40

matek: utolso 3ra énis 0-át kaptam..utolsót anyukám nem érti:) nem hogy én 14 évesen..

Amugy matek olyan 17 (yyyyyyyyyyyy)

2014. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 igazad van,először én sem akartam megnézni

remélem idén lejjebb viszik a ponthatárokat:(

2014. jan. 19. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!