Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék közösségi szolgálat...

Hol tudnék közösségi szolgálatot végezni?

Figyelt kérdés
Eddig 26 órám van, de ebben az évben még nem csináltam semmit. És szeretném letudni év végéig, hogy jövőre már ne legyen vele gondom. De az iskolám sajnos nem igazán ad rá lehetőséget, vagy ha lehetne valamire jelentkezni, azt is csak akkor tudjuk meg, mikor már nincs hely. Szóval, azt szeretném kérdezni, hogy hol érdeklődjek? Kutyasétáltatást például szívesen vállalnék valamilyen pesti menhelyen. Esetleg ti voltatok már? Melyik menhelynél érdemes érdeklődni? Nekem a Noé lenne a legközelebb, csak nem tudom, hogy ott van-e erre lehetőség. 16/L
2014. jan. 18. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!