Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nekem van mondjuk Angliába...

Dkov06 kérdése:

Ha nekem van mondjuk Angliába bank számlám és ha én haza költözök Magyarországra és kapok akko munkát akkor kérhetem hogy a fizetést oda utalják?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert Ha othon kapok munkát akkor nem akkarok magyar szálát nyítni mert mindenre 16% adot vonak le. Ezért kérdezem.

2014. jan. 18. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgoztam, ott nem lehetett. Most külföldön vagyok, itt is mondták, hogy nyissak számlát, hiába van már két országban, most kellett egy harmadikban.
2014. jan. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyerelem valaki tud ebben segiteni muszáj lenne töb féle választ elfogadok
2014. jan. 21. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen tobbfele valaszt varsz?

Ket lehetoseg van, igen vagy nem. Amelyik cegeknel en otthon dolgoztam ott egyiknel sem lehetett, mert a munkaado nem fogja kifizetni a sokkal nagyobb banki koltseget a kulfoldre utalasert. Ha meg atterheli rad, akkor meg rosszabbul jarsz mintha nyitnal egy szamlat otthon..

2014. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!