Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek kiszokni? 18/L

Hogyan tudnek kiszokni? 18/L

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok 6 eve halt meg anyukam. Azota apam ugy kezel mint valami 8eves kis taknyot. Van egy 24 eves baratom es el akartunk menni kocsikazni de akarmit mondok neki nem enged... nagyon szeretnek a baratommal lenni ezert arra gondoltam kiszokom. Amit nem tudom hogy csinaljak. Eleg kicsi a lakasunk apam pedig eleg rossz alvo. Ha az ablakot valasztom eszre veszi ha felhuzom a redonyt, az ajto pedig lehetetlen mert dupla ajtonk van. Es ahoz el kell setalnom a szobaja elott ahol nyitva van az ajto. Valasszam az ablakot? Ti hogy oldanatok meg? Mivel probalkoznatok?

2014. jan. 18. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Teleport vagy fejleszd a ninja skilljeidet ha meg felkell csak rádjött a szapora
2014. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!