Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy számomra...

Nagyon tetszik egy számomra új stílus a scene/ emo mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Inkább az érzékenyebb, visszafogottabb típusú vagyok. Szóval,mint már említettem nagyon tetszik ez a stílus viszont félek vele azonosulni, mert tudom, hogy mindenki el fog ítélni/ mindig én voltam a családba a jó kislány/ és most mit tegyek? nem lenne nagy változás csak a hajam lenne más valamint a zenei stílusom is kicsit megváltozott..

#zene #haj #stílus #emo #kislányból #mit. tegyek
2014. jan. 18. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A változás normális, és a stilusod is a tapasztalataiddal és veled eggyütt változik ez természetes. Amig tulzásba nem viszed addig gondolom a szüleidnek sem lessz vele problémája. Mindenkinek szive joga megválasztani a stilusát ^^
2014. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,de jelenleg nem a szüleimre gondoltam mert ők elfogadják:) a barátaimra s az oszt.társaimra gondoltam mert nem egy megértő társaság:/
2014. jan. 19. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nem lehet megfelelni.

pl.Az osztálytársaimmal nekem rengeteg gondom volt első osztálytól(általánosról beszélek)és nem stílus miatt,hanem,mert egyszerűen én voltam az akit vicces volt bántani.Amikor aztán 5-ben,őszi szünet után fullos átalakítással(haj,ruha,smink/igen azóta sminkelek ,vasalom és festem a hajam,nem hullott ki és nem gyengült/mindez emo)mentem be,akkor érdekes módon visszavettek kicsit.Továbbra is szekáltak,nem is akárhogy,de időnként hajlandók voltak utána normális emberként is hozzám szólni.

Az osztálytársakat el lehet fogadni,lehet az ő kedvükben járni,de akkor a te személyiséged nem tud majd kifejlődni.Amíg nem szalad el veled a ló addig nincs joguk igazából beleszólni és az sem igazán jó,hogy ennyire félsz tőlük.A barátaid pedig el fogják fogadni,ha tényleg téged szeretnek és nem azt akit beléd látnak. :)

2014. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatás, nélam mar olyan szinten elfajultak a dolgok hogyha nem megyek suliba akkor azt figyelik h mikor lépek ki a lépcsőház ajtaján s utána küldözgetik a megalázó s idegesítő üzenetek .. de tényleg nagyon köszönöm :)) ha gondolod írhatnál priviben 13/L
2014. jan. 19. 16:42
 5/5 anonim válasza:
képzeld én is ilyen voltam általánosban, aztán gimiben megváltoztam és lett egyfajta stílusom. és képzeld, sokkal jobban érzem magam, szóval próbáld ki nyugodtan ;) 17/L
2014. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!