Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi a véleményetek, ha...

Fiúk, mi a véleményetek, ha egy lány úgy öltözik, hogy egy kisebb városban megbámulják? 16L

Figyelt kérdés

Ma voltam egy sráccal teázni, ücsörögöni (aki mellesleg tetszik) és azt mondta, hogy neki kénylemetlen, hogy a társaságomban így megbámulják.

Leírom, hogy néztem ki:

Fekete, kicsit magasabb talpú lakk Vagabond, fekete harisnya, bordó, tßerd fölé érö szoknya, szürke, nöi fazonu bandás trikó, farmer ing, de ugye ez csak beltéren látszott. Amúgy meg egy olajzöld, kb fenék alá érö kordbársony kabát, bordó sál.

A hajam vörösesbarna, vállig érö, fekete, csak felül keretes szemüvegem van.

Szerintetek ez furcsa, vagy csak rosszul érezte magát?

(Ja és nincs hosszú ö és ü a billentyüzetemen, ezért nem írtam ezeket hosszan, ahol kellene.)

Köszönöm a válszokat!:)

16L (18F)



2014. jan. 8. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi kirívó, biztos nagyon csinos voltál, azért bámultak.
2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor keressen más lányt aki ronda, na azt majd nem bámulják meg.

Gyökér a kiszemelted bocs.

Keress férfit, ne féltékeny kisfiúkat

2014. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Haha, ez kedves:)

Szóval akkor nincs probléma az ilyen "indie" lányokkal?

2014. jan. 8. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ok: "A hajam vörösesbarna"

Barátnőm haja is ilyen színű, és mindenki megbámulja. Egy csinos lányt amúgy is megbámulnak, hátmég ha vörös is. :)

Bocsi, nem fiúként írtam, csak hogy tisztán láss :D

2014. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem a nagyvárosokban is megbámulnak,szóval...talán egyedi voltál/vagy mint én.
2014. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna az ha a lánynak egyedi stílusa van.Csak a divatmajmolókat utálom.
2014. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!