Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szemöldökceruzát...

Milyen szemöldökceruzát használjak?

Figyelt kérdés
Eredeti világos barna/közép barna színű hajam van, de a szemöldököm színe fekete,és hogyha fekete ceruzát használok az már túl sok!!!Tippeket szeretnék hogy milyen árnyalatot használja ami nem is túl dárga és jó is:)(Esetleg ha a márkában is tudnátok segíteni)

2014. jan. 19. 12:16
 1/1 anonim válasza:

Nekem van egy essence-es vilagosabb barna es egy maybelline-es sötetebb barna ceruzam. Mindkettö jo, de nekem mindenhogyan tul sok volt. A szemöldököm nekem is feketes, de persze nem a legfeketebb. En atalltam arra, hogy szemhejfestekkel csinalom. Vegyel egy jobb minöseg palettat, amiben földszinek vannak, barna, vilagosbarna, sötetbarna, szurke. Nekem egy szurkesbarna arnyalat passzol legjobban (bar elsöre meglepödtem, de ez szinte lathatatlan).

Valassz egy nagyon vekony ecsetet hozza, mondjuk tusvonalhuzashoz valot, nagyon szepen meg lehet vele rajzolni es nem termeszetellenes.

2014. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!