Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázórát leszerelték, Kötbért...

Gázórát leszerelték, Kötbért számoltak fel. Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tavaly elvitték a Gázórát szakértői felülvizsgálatra, Szabálytalan gáz vételezést állapítottak meg a kötbért ki szabták 540 e ft. A szerelő aki le szerelte azt javasolta hogy 200 e ft-ért elsimítja a dolgot kb egy hónapja nem veszi fel a telefont. Ügyvédnek is írtam már de még nem válaszolt.

2014. jan. 19. 12:43
 1/3 Grim13 ***** válasza:

1. vártok amíg a gázszolgáltatótól átveszi a tartozást egy behajtó cég, ezután lesajnáljátok azt, gondolom nem ez lesz az első teher a házatokon és ezután újra bekötitek (az is lesz vagy 150e)

2. kifizetitek

3. ügyvédet azért hívtál mert nem volt szabálytalan gáz vételezés mégis ezt mondták ? ha igen akkor ne írj neki (mert abból ö nem lát pénzt, nem is fog megmozdulni) hanem menj el hozzá személyesen és utána kell járni, azt is el kell mondani hogy a gázórás el akarta simítani, és legközelebb kamera de minimum (az jobb is) diktafon legyen nálad és akkor az orruk alá lehet dörgölni, ez amúgy rengeteg idő addigra megfagytok, és még az sem garantált hogy nyertek

4. 540e ft-ból már beszerelnek egy ion kazánt ami szebb, jobb és sokkal takarékosabb (vagy egyéb más nem gázzal működő fűtő rendszert)

2014. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére nics teher a házunkon eddig.

Az ügyvédet akit ajánlottak csak előre egyeztettet időpontban fogad amit egyenlőre nem sikerült.

Érdekes mód az elmúlt három hónapban kevesebb gázt használtunk el mint az előtt.

A gázóra fent van és használjuk azt mondták amig nincs gáztartozásunk nem szerelik le az órát.Most már másképp csinálnám sajnos nagyon meg gyöző volt a gázos ezért ugrottam be neki.Idönként el érem telefonon azt mondja ne idegeskedjek minden rendben,Találkozni nem hajlandó velem.Telefonba nem mond semmi terhelőt nem tudom meg fogni ezzel.

2014. jan. 20. 15:14
 3/3 Grim13 ***** válasza:
Akkor ezt a szálat ne erőltesd, gondolom nem te vagy az első akinek felajánlotta, lehet öt is figyelik. Én a villanyórával jártam így (egyszerűen megállt de én nem vettem észre, pontosabban aki a lakásban élt) mikor értesítettek a nyakamba varrtak 300e ft tartozást és levették az órát. Elértem hogy kártyás órát tegyenek fel ami azota is fent van és valahogy én is kevesebbet fizetek most mint annó ... a tartozásnak meg elengedték a felét és részletre kifizethettem .... "nagyon kedvesek", ahoz képest hogy állításuk szerint 2 éve nem ment az óra és egy éve ellenőrizek ... mind1 megszokja az ember ezeket a szolgáltatoktól csak nem szabad hagyni! de a fűtést rég nem a tgaz oldja meg nálam mióta találtam jobb megoldást (fentebb említettre gondolok), az ára ég mindig nem jött vissza de szépen lassan megtérül az is! sok sikert a harchoz
2014. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!