Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neked tetszik ez az alkat?

Neked tetszik ez az alkat?

Figyelt kérdés

Nem furcsa, hogy ilyen vékony alkat mellett ilyen vastag a lába?

[link]

[link]

[link]



2014. jan. 19. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

nem rossz az alakja, de 20 éves férfiként én azt mondom, hogy nem kéne túlgyúrni.. van az a pont, ahol szép a jól kidolgozott női test, és van az a pont, ahol már taszító... például nőknél a kockás has nekem már nemszép..


a női test evolúciósan is arra rendeltetett, hogy bizonyos helyeken zsírt tartalmazzon.. nem mondom, hogy legyen kövér, mert nem, jó alakja van, de szerintem hagyja abba az edzéseket és kezdjen el enni is valamit a lányka:D

és akkor nem fog furán kinézni a lába sem:D

2014. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SylwerStone ***** válasza:
Ennek a nőnek mióta vastag a lába?
2014. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl vékony. Még éppen okés, de határeset.
2014. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is nagyon vékony, viszont a vádlija az jól néz ki. Hugomnak is kb ilyen, csak ő nem ennyire vékony.
2014. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vastag? Túlgyúrt??? Mivan???? A vádlija normális az egész testén, a többi meg pálcika, sajnálom. Átlagos vékonyka, fiatal lányos alkat, semmi extra.
2014. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Iszak Eszter, te vagy?
2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!