Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy alhatnék bosszút az...

Hogy alhatnék bosszút az egyik osztálytársamon?

Figyelt kérdés
Feszt mindenkinek azt hazudja, hogy szerelmes vagyok egy fiúba akinek van barátnője. A fiúval azt határoztuk,hogy megkeserítjük az életét 1 darabig vagy megszivatjuk nagyon durván valamivel vagy bosszút állunk nagyon keményen, hogy érezze azt, hogy mit is tett.
2014. jan. 20. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

miert, mit 'tett'?


gyerekes bosszuallas, semmire nem mentek vele.

2014. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell durva szivatás, vagy bosszúállás, elég ha te is terjesztesz róla valami hazugságot.
2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es

nagyon-nagyon sokszor szivatnak engem és azt a fiút akiről szó van. Ezt nem tűrjük el.

2-es

De az a baj, hogy nem tudjuk mivel mert már erre is gondoltunk.

DE ebben az a szép, hogy van egy barátnője akit megkért, hogy hozzon engem vele össze és egyfolytában nem csak azzal, hogy szerelmes vagyok (ami természetesen nem igaz) de még azzal is piszkál, hogy megbocsátok-e és a barátnője mondta, hogy nem azért kér bocsánatot mert hazudott (én ezt hittem) hanem azért, hogy a barátnője leszek-e vagy nem.

De ő nem csak belém szerelmes hanem annak a fiúnak a barátnőjébe akit mondott, hogy én szerelmes vagyok belé.

Ez csak 3-rom velem a barátnőjével és a másik fiú barátnőjével ezen kívül még egy lányba is szerelmes.

2014. jan. 20. 20:04
 4/4 anonim válasza:
vágd el a torkát...
2014. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!