Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Muscle army karóra vélemények?

Csaba0728 kérdése:

Muscle army karóra vélemények?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 17:08
 1/5 dirtboy ***** válasza:
ha civilen látnám azt gondolnám hogy nagyképű f asz lehet,egyébként nem hiszem hogy valami minőségi darab lenne,ezek inkább divat és reklám órák,szponzorált embereken tudom elképzelni.
2014. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most ne aszt nézd ki gyártja mert érzem az ellenszemvet.

:-D

Semmi kihívó nincs az órában amitől azt mondanák mások:nézd ezt a divat majmot.

Azért köszi a véleményt.

2014. jan. 21. 22:03
 3/5 A kérdező kommentje:

Esetleg akinek van vagy csak látott attól kérdezném.:-)

Mekkórák körülbelül ezek az órák?Vékonyabb karon is jól állna?Birja a strapát?

2014. jan. 21. 22:09
 4/5 dirtboy ***** válasza:

/Most ne aszt nézd ki gyártja mert érzem az ellenszemvet./


nincs itt ellenszenv,évekig foglalkoztam a sporttal használtam a márka termékeit is de ez egy óra,óra közt meg a scitec nem gyártó és nem is célra hogy te drága minőségi órát kapj meg pár ezerért.

valami olcsóbb órát feldíszítettek így aztán kiadják neked muscle army óraként jó drágán.

így megy ez.

persze ha a kinézete a lényeg hogy tudják hogy edzel akkor vedd meg nyugodtan de mondom én nem magam részéről nem szeretem mikor nem a megfelelő embereken látok ilyen holmit.

2014. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értelek köszi a választ!
2014. jan. 22. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!