Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudják, hogy az elözö...

Honnan tudják, hogy az elözö avataroknak milyen volt az életük? (AVATAR Aang legendája)

Figyelt kérdés
Elég furcsa nekem, hogy honnan tudják pl a katarafansite.com oldalon, hogy mondjuk Kuruk avatarnak milyen élete volt. Holott ô kyoshi avatar elödje volt és ôroluk nincs is film. Pls aki Tudja az írja Meg!! Nameg kuruk elött yangchen avatarról rajzfilmes képeket is láttam a neten , pedig Meg sem jelent egyetlen részben sem o.O

#Aang #Avatar #kuruk #yangchen
2014. jan. 21. 19:42
 1/8 anonim válasza:

Pedig mindannyian szerepeltek.

Pl: 3. könyv 19. fejezet

Yangchen, Kuruk, Kyoshi, és Roku Avatar is szerepelt.

2014. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, amikor Roku elmagyarázta Aangnak az avatár állapotot...

De a nevüket honnan tudják?

Nameg az életüket :D

2014. jan. 22. 17:21
 3/8 Krisipoke ***** válasza:
Annyit lehet csak tudni, amik a részeikben voltak. A nevüket is ott említették. Pl. Kuruk avatár esetében Koh, az arctolvaj szellem elmesélte, hogy az ő szerelmének az arcát is ellopta, ezért Kuruk bosszút esküdött ellene. Illetve a DVD kiadásokban extraként, meg egyes hivatalos könyvekben is vannak plusz információk.
2014. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi és ezeket az extrákat meg lehet valahol találni a neten? :D
2014. jan. 24. 17:51
 5/8 Krisipoke ***** válasza:

[link]


Ezt érdemes nézegetni, itt szinte minden információ össze van gyűjtve az Avatár világáról.

2014. jan. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj, hogy ez angolul van és nem nagyon értem. Valami ehhez hasonló magyar oldal nincs?
2014. jan. 25. 13:26
 7/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy oldalt:

[link]


Ezeket meg honnan tudják?? :DD

2014. ápr. 11. 23:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez itt az összes avatar egészen Wan -tól

Vagyis hát Wan nem szerepel rajta, hanem akik utána következtek

de honnan szereztek ezekről infót?

2014. ápr. 11. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!