Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a kedvencetek a Violettából...

Ki a kedvencetek a Violettából? És miért?

Figyelt kérdés
Szeretitik Vilut? Ha igen miért? Ha nem miért nem? Tomas vagy Inkább Leon?

2014. jan. 21. 20:14
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Tomast ki nem állhatom. Tipikus "jó fiú" szerepet kapott amit én utálok. Én Leonetta fan vagyok . Nekem Vilu ,Leon ,Marco a kedvencem .
2014. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
49%

elösször Leon fan voltam aztán rájöttem h sajnálom tomast ugyhogy át álltam az ő oldalára, tomletta forever

bocsi leonetta fanok

2014. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:

vitatkoznék a tomas jo fiu, dologgal

ezt az 1. üzenőnek irom

mert amikor german elakarja hurcolni vilut katarba, tomas az aki ordibálva, azt mondja h nem viszi sehova, hanem itt hagyja violettát

leon pedig azt mondja h ezzel nem mész semmire, mi csak meg szerettük volna kérni h ne vigye el violettát, gyere tomas menjünk

ebben az esetben inkább leon a hülye kis jófiu

bocsi a helyesirási hibákért, most nem törődtem velük

2014. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Luca0830 válasza:
Kérdés nélkül Leon a jobb !! Illik is viluhoz. Én egyébkét naty-t szeretem! de őt nagyoooon !! :) egyébként violetta néha idegesít amikor thomassal ott szenvednek, hogy mennyire szeretik vagy utálják egymást
2014. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Kedvenc szereplőim: Női:Francesca Férfi:León
2014. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

Nekem a Violetta a kedvenc szereplőm.

Azért,mert Violettának elragadó

személyisége van,gyönyörű hangja,

nagyon kedves és maga Violetta is

gyönyörű.


Leon-t választom.

2014. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Nekem Leon a kedvencem, mert nagyon helyes foleg a 2. es 3. evadban, emellett tenyleg szereti Violettat. Diego a masik kedvencem ami fura, mert o es Leon nagy rivalisok megis ot is helyesnek tartom es tetszik a karaktere is. En a Violettat nem szeretem annyira, persze o a foszereplo de nem tudom, nekem nem tetszik a folyamatos szenvedese. Szamomra nem is kerdes Tomas vagy Leon mert egyertelmuen Leon. Az egyik baratnom Francescat szereti, amit megertek, mert tenyleg szep, es tehetseges lany. A masik baratnom pedig Camit szereti, es tenyleg nagyon hasonlit ra, mint kinezetben, mint belsoleg. Mindig azt mondjak, hogy en Violettara hasonlitok, mert hiaba mondom, hogy utalom a szenvedeset sajnos en is ugyanilyen vagyok. Kulsore pedig megjobban mert mar amiota az eszemet tudom mindig szoknyat hordtam es hordok most is, persze neha nadragot is huzok, de inkabb a szoknya all hozzam kozelebb. Fiuk kozul pedig meg Federicot szeretem, mert o is elegge helyes, cuki srac. Tomast nem szerettem, a 2. evadtol mar nem is szerepel. Valamint en szeretem a majd 3. evadban szereplo Gery-t.

Leonetta 4ever !!!

2015. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Utolso valaszolo.

* Valamint en NEM szeretem a majd 3. evadban szereplo Gery-t

2015. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Leon❤️❤️❤️ Ő olyan hejes
2015. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Nekem Ludmilla és Federico a kedvenceim.:)

Én szeretem Vilut is, csak néha már tényleg sok.:D Mivel már lement a 2.évad is kiegészíteném a listát Diegoval. Nekem a hármójuk közül Diego karakter jött be.:)

2015. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!