Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a kedvencetek a Violettából...

Ki a kedvencetek a Violettából? És miért?

Figyelt kérdés
Szeretitik Vilut? Ha igen miért? Ha nem miért nem? Tomas vagy Inkább Leon?

2014. jan. 21. 20:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
egyertelmuen TOMAAASS😍😍😍😍FOREVER leont ki nem állhazom mert tiszta "eroszakos" es direkt lebeszeli violettat tomasrol a masodik kedvencem diego,fedeeerico lanyok kozul meg fran ludmila
2015. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ludmila és Priscila, Lumdila anyja (bár még nem is szerepel). Imponálnak a negatív szereplők. Tudom, nem épp dicsőséges, de állítólag hasonlítok Ludmilára (mármint nem külsőre, hanem viselkedésre). Na, de vissztérve a kérdéshez, a sorozattal privát problémám nincs, nem a kedvencem, de nem utálom. De a csajjal, Violettával... ő, hát... nem, nem szimpatikus a karaktere. Amúgy, észrevehető, hogy mindig Violetta nyer meg minden versenyt (kivéve a realityt, de ez csak így volt kivitelezhető, különben Vilu elment volna, és csupa új karakter kellett volna, stb. Plussz a Fredrico -jahm, fiú best *-*- Ludmila románcot is nehéz lett volna betenni...) Egyébként Leon. Már alapból Tomás azért nincs a 2.évadtól, hogy érzékeltetve legyen: Vilu Leonhoz illik. Egyébként Tomás karaktere csak az első évad érzelmi kapcsolatainak bonyolítására van... (Véleményem szerint. Lehet, hogy tévedek)

Szóval, ez kicsit hosszú lett, de ez az, amit én mondani tudok, persze ez csak az én véleményem.:)

2015. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!