Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ázsiai közösségi...

Milyen ázsiai közösségi portálon érdemes oldalt csinálni?

Figyelt kérdés
Fejembe vettem, szeretnék egy humoros oldalt csinálni, mivel pár ázsiai ismerősöm szerint nagyon búskomorak arra felé az emberek, és rájuk férne egy kis mosoly. OKé tudom, nincs igényük ilyen butaságra, de egy próbát megér, még akkor is ha az oldal legalább egy ember arcára mosolyt csal.
2014. jan. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Következőt ajánlom megfontolásra:

Az ő kultúrájuk nagyon eltér a miénktől. Amin esetleg itt mi kacagunk, ők halálos sértésnek élhetik meg. De nem is kell megbántódniuk, egyszerűen az ő világuk más. Mi sem értjük mondjuk a cseh vicceket, lefordítva sem.

Akkor tudnál célt érni (vagy legalábbis reménykedne ebben), ha jobban ismered a kínaiakat, mint ő maguk. Ha jobban tudsz kínaiul, mint egy született kínai.

2014. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán a VK-n meg probálhatnád, igaz hogy oroszok de az ő humoruk annyira nem tér el a nyugatitól, szóval szerintem ott érdemes lenne
2014. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!