Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto shippuuden magyar...

Makker bolha kérdése:

Naruto shippuuden magyar szinkron mikor lesz?

Figyelt kérdés

Mikor lesz naruto shippuuden magyar szinkronal ?

Ha van akkor tudnátok linket kuldeni :)


Koszike.



2014. jan. 22. 19:25
1 2 3
 1/27 assassins creed ***** válasza:
100%
szerintem, úgy kb SOHA!!!! először én is reménykedtem hogy majd előbb utóbb lesz de hiába vártam. 7 éve jelent meg a shippuden de még mindig nincs magyar szinkronosan.
2014. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De lesz! Mert utána néztem :) És az animax -on lesz magyarul! Azt írták hogy igyekezni fogna még az idén megcsinálni.
2014. jan. 23. 06:28
 3/27 anonim ***** válasza:

Az Animaxon aligha, mert az nemsokára megszűnik, és egy új csatorna váltja fel. Vannak, akik szerint majd azon a csatornán megy, de ennek a valószínűsége nullához közeli.


Túl hosszú a sorozat és túl sok pénzbe kerülne megvenni és leszinkronizálni, ráadásul egyik magyar csatorna sem nagyon nyit az animék felé. Egyedül a Viasat6, de ők is csak már régebbi, leszinkronizált sorozatokat mutatnak, azokból se valami sokat.

2014. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

én most a shippuuden 20 részét nézem feliratosan!

Nagyonn jó csak szar olvasni ... Inkább szeretem érteni amit mondanak a filmek és mesékben.

ez az egyik kedvenc mesém! Majd lessz valaki aki leszinkronizálja az egészet remélem :)

2014. jan. 23. 13:28
 5/27 KAMUI ***** válasza:
24%

Temélem SOHA

A magyar szinkron hangok valami félelmetesek..

2014. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 KAMUI ***** válasza:
59%

Mese?

Oh my God................

2014. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, igazad van. Ettől nekem is égnek áll a hajam. XD Amúgy szerintem a japán hang jobb, mint a magyar és ha olvasod, akkor jobban odafigyelsz rá. Volt, hogy egy szinkronos animén elaludtam. XD
2014. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 KAMUI ***** válasza:
14%

Sokan a NARUTO ANIMÉT a MAGYAR SZINKRON miatt nézik le......egyszerűen hihetetlen milyen szar a magyar szinkronhaguk FÉLELMETES :DD KAKASHI-nak kicsit talán még elmegy..De NARUTO és a többi ILYESZTŐ hogy a magyar hang milyen hülyének tudja beálítani az egyik főszereplőt :DD

A NARUTO ANIME szinkronhangjai félelmetesek.....

2014. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Ha valaki azt mondja hogy mese, akkor nem a mai retardált mesékből kell kiindulni.

mese: csodás történet, fantasztikus elemekkel, amelyben nem működnek a tér, és az idő megszokott szabályai.

A Naruto igenis mese, ahogy a többi shounen is.

2014. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

En inkáb magyarul nézem mint olvasni.....

És jó volt mindenkinek a hang! Csak irogyeled :)

2014. jan. 25. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!