Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiatal nő,...

Szerintetek egy fiatal nő, hogyan tud érettebbnek tűnni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, de sokan 18-20-nak néznek még mindig, de a legnagyobb baj nem is ez, hanem az, hogy hiába vagyok komoly, meg viselkedek normálisan, mégis olyan gyerekesnek tűnök még mindig. De nem tudom, hogy miért, mikor beszélek is úgy érzem inkább mosolyognak rajtam, mint komolyan vennének. Pedig nem vagyok nevetséges, nem is úgy értem, hanem utálom ezt az "aranyos" jelzőt. 23 évesen ne aranyos legyen már valaki. Ráadásul azok a férfiak akik engem érdekeltek sose figyeltek fel rám, pedig azok komolyak voltak, értelmesek, normálisak, amilyen hozzám is való lenne. Igaz azok 8-10 évvel idősebbek voltak mint én és találtak is egy érettebb nőt. Nem tudom egyszerűen mit lehetne csinálni. Nem akarok idősebbnek kinézni, csak érettebbnek, hogy látszódjon rajtam a bölcsesség. Bár mindenki azt mondja, majd fog később ha már többet tapasztalok. A másik dolog meg az, hogy igaz, hogy dolgoztam már, de mégis olyan butának érzem magam például a banki ügyekkel kapcsolatban is, azt sem akarom, hogy egy hatalmas sötétségnek nézzenek :) Félreértés ne essen én nem siránkozok, mint láthatjátok kinevetem magam, csak érdekelne anonim emberek véleménye :)
2014. jan. 22. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd meg Oszvald Marikát. Már túl van a hatvanon. Esztergályos Cecília a hetvenen. Nagy bohócnak néznek ki, s azok is. Kedves csitrik még ma is lélekben.

A sorsod elöl nem menekülhetsz. A tied meg úgy látszik az, hogy egy olyan férfinál találd meg a boldogságot, aki szeretni valóan édes nőre vágyik.

2014. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!