Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8-os vagyok. Jövőre kolis...

8-os vagyok. Jövőre kolis leszek. Nem lehete úgy csinálni hogy csak saját magam legyek 1 szobában?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 09:36
 1/10 SylwerStone ***** válasza:
Nem
2014. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hülye vagy fiam!
2014. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez k***a jó , normálisabb választ nem is kaphattam volna...
2014. jan. 25. 09:37
 4/10 Storm Crow válasza:
Ha nincsenek sokan,talán meg lehet oldani , de ne nagyon reménykedj benne. Évközben úgy is lesz aki bejárós lesz,vagy csak máshova megy, akkor érdemes lenne még megpróbálni.
2014. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%
Persze, hogy meg lehet oldani. Anyu, apu bérel neked egy lakást, kinevezi kolinak és máris egyedül leszel.
2014. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia a válasz természetessen nem!!! Nem tudom mi a bajod a kollégiummal és azzal h szobatársaid legyenek... a Kollégium egy közösség.. szokj hozzá... De ha ennyire magadnak való vagy és nem szereted a társaságod akkor miért nem választottál Lakhelyedhez közelebbi Középiskolát ahová bejárhatsz és nem kell osztoznod magadon kívül 3-4 eberrel a szobán??? Én 5-dik éve kollégista vagyok és Imádom ezt az életformát Jelenleg a Főiskolai koliban most egyedül vagyok amúgy 2en lenén egy szobában... Hidd el nem jó egyedül lenni... Én is akár mennyire szeretek néha egyedül lenni nem jó az állandóság szinte olyan egyedül érzem magam ebben a kis szobában h sírhatnékom van.. ezért van az hogy át megyek másik szobákba beszélgetni meg ilyenek... Ne félj a Kollégiumtól a Kollégista élet egy hatalmas BULI!!!! Jó tény és való,hogy a Középiskolás Koleszok elég korlátozottak és ígyekeznek fegyelmet tartani de ezen kívűl tényleg nagyon jó!!! Nagyon sok mindent tanúlhatsz.. Társaidtól,nevelőidtől.. stb.. És hidd el jó lesz majd egy kicsit elszakadni a szüleidtől egykis önállóságot,felelőséget tanúlni!!! Jót fog tenni neked!!! 20éves/Lány
2014. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sanyó9999 válasza:
Bérelj lakást.
2014. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Storm Crow válasza:

20:28


Látom a nyelvtant nem tanítják a kollégiumban, de azért illett volna elsajátítani 20 éves korodra.

2014. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
11:12 Látom ahelyett,hogy segítenél Szekálod a másikat!!! Egyépként Dixlexia-Dixgrafiás vagyok!!! Úgyhogy mielött Oltogatod a másikat Gondolkodj el ezen!!! Mert lehet,hogy van olyan ember aki nem tud helyesen írni de arra is kell gondolnod hogy vannak ezek a betegségek!!!!
2014. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Storm Crow válasza:

Ahha, rögtön gondoltam... De a diszlexia és a diszgráfia nem betegség tudhatnád te is... De ilyen esetekre van a helyesírás ellenőrző.

Amúgy már leírtam a kérdésre a választ.

2014. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!