Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha valakinek...

Mit tegyek? Ha valakinek hasonló esete volt, kérem jelezzétek! Illetve ha valaki konkrét iránymutatást tud adni, szívesen veszem!

Figyelt kérdés

A 12 éve meghalt édesapámtól örökölt termőföld mellett, azokat a földeket is én művelem azóta,ami az ő két Amerikában elhalálozott bátyja nevén van még.

Ők már 15-20 éve meghaltak az USA-ban, örökösük nincs.

Hagyatéki végzés sem volt, hiszen szerintem azt sem tudták, hogy ők Magyarországon földet örököltek anno a szüleik halála után.

Szeretném ezt a földterületet elbirtokolni/kisajátítani, hogy ne vesszen el, ha már ilyen régen műveljük.

Földhivatal, ügyvég, közjegyző segítségét is kértem, de inkább tovább irányítottak, érdemben senki sem tudott segíteni.


2014. jan. 24. 16:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!