Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefont belehet vinni szoliba?

Telefont belehet vinni szoliba?

Figyelt kérdés
Már láttam fb-n, instagramon is csajok szolizás közben fényképezik magukat. Ez nem árt a telefonnak vagy a szoligépnek? A szemnek nyílván nem tesz ez jót..
2014. jan. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányoknak mindegy ! Te ne vidd be !
2014. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyébként lány vagyok:)
2014. jan. 24. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek az igazi üresfejű önimádó buta szánalmas alakok aki ezt csinálják. Aztán a képeiket meg nyomják fel mindenhova, amiről azt hiszik, hogy milyen jót tesznek evvel. Azt már meg sem említem ha nem tudják folyamatosan nyomkodni a telefont akkor meg vannak halva.Ez ajelenség a fiatalok körében manapság népbetegségnek nevezhető. DE szerintem ne csináld csak azért mert a többi idióta ezt csinálja. Ezt úgy nevezik, hogy birka efektus.1-2 ilyen megjelent kép után megy a többi értelmetlenül és gondolhodás nélkül. Ha pedig megkérdezi valaki, hogy ezt miért csinálja akkor nem is tud rá rendes választ.

És ha valaki azt mondja erre, hogy ez milyen trendi, meg hasonló semmitmondó kifejezésekkel illeti, azt is csak egyszerüen idiótának fogom nevezni. Vélhetöleg te nem akarsz ebbe a csoportba tartozni

2014. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hasonló a véleményem, és valóban nem akarok beállni a sorba, puszta kíváncsiságból írtam a kérdést! :')
2014. jan. 26. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!