Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek Smileyek?

Mit jelentenek ezek Smileyek?

Figyelt kérdés

1.=(

2. .-.

3.:/

4.>_< vagy ><

5.:3



2014. jan. 25. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Elég szomorú

2. Ez ilyen kedvetlen, semmilyen smiley

3. Húzza a száját

4. Hát ezt nem tudom elmagyarázni sajnos, grimaszol, ez olyan "nagyon durva volt" smiley

5. Hát ez kb. olyan mint a :)

2014. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a negyedik olyan fejet vág mint ha szorulása lenne (összeszorítja a szemét)

az ötödik egy cica mosoly [link]

2014. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az 5. az az élvezős fej, akkor írják, ha valamit élveznek :3
2014. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. =( - szomorú arc, a :( kreatívabb változata


2. .-. - csalódott, sokkolt arc, a ._. félregépelése inkább (animések köréből indult)


3. :/ - az indifferens "meh", illetve csalódott arc, "nem is tudom", "jaja sajnos", "uh de rossz" értelemben


4. >_< >< - meglepődött, zavarban lévő arc, "uhh" értelemben, vagy mondjuk kínosabb vallomások, reakciók után (animések köréből indult, bár ebben nm vagyok biztos ennél)


5. :3 - az ultimate cicapofi, nem teljesen egyenértékű a mosolygós smiley-val, mert ehhez játékosság, huncutság is társul, mondjuk ironikus vagy perverz megjegyzés után, de bármihez passzol, ha az illető aranyosabbnak szeretné feltüntetni a mondandóját (animések köréből indult)

2014. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!