Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek lesz több esélye az...

Kinek lesz több esélye az életben?

Figyelt kérdés
Egy okos, jól tanuló, kedves embernek, aki csendes, visszafogott, szűkszavú, vagy egy rosszul tanuló, bunkó, de népszerű és bőbeszédűnek.

2014. jan. 25. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak aki a rafináltabb és gátlástalanabb.
2014. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utolso! Eleg dura de igaz!
2014. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akinek a sors jobb lapokat osztott.


Itt vagyok pl én, aki az első kategóriába sorolható vagyok, és 25 évesen semmit se tudok felmutatni, se barátnő, se megtakarítás, se semmi, csak egy rakás sz@r kilátástalan életet.


Ott van évfolyamtáram, akinek elvileg 3x bukott, több rendőrségi ügye volt, mégis jobb autóval jár, saját lakása van, és a felesége a gyerekét várja.


Ennyit erről.


Attól mert tanulsz, attól mert kedves vagy, még nem jár alapból minden az életben.

2014. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen jóravaló, jólelkű kis visszahúzódó embereket szokták jól át..szni sajnos, mert hagyják magukat.
2014. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!