Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvettem a minecraftot, de...

Megvettem a minecraftot, de nem jó. Miért?

Figyelt kérdés
Még anno 2012 októberében megvettem a minecraftot,és jó is volt,megkaptam emailba a kódot is.Aztán egy fél évvel később vagy még annyi se,elromlott a gép elvittem szervizbe ahol megjavították,újraraktam a gépet.Aztán megint egy kis idő eltelt és megjött a kedvem játszani újra a minecraftal,de már nem tudtam bejelentkezni,mert azt írta,hogy helytelen jelszó,vagy felhasználó név.Ekkor a jelszóra gyanakodtam,hogy hibás,mivel a nevemre egyértelmű hogy emlékeztem meg az emailra is amivel regisztráltam a fiókot,és megvettem a játékot.Tehát rámentem arra,hogy elfelejtettem a jelszavam,és be írtam az email címet amivel regisztráltam,de azt írta,hogy helytelen,hogy ezzel az email címmel nem lett regisztrálva account.Ekkor néztem és láttam,mert ki írta mellé a mojan accountot,hogy anno akkor még nem is mojangon kellett regisztrálni,hanem simán csak a minecraft.net-en,és arra gondoltam,hogy az miatt volt rossz,de ha valaki tudna nekem ebben segíteni,hogy hogy lehetne ezt megoldani,azt kérem,hogy írja le,mert nagyon szépen megköszönném neki.
2014. jan. 26. 16:05
 1/4 anonim válasza:
Hát én ezért nem veszek ilyen játékokat.Ezzel nem arra célzok hogy rossz játék mert én szeretem.Szerintem hagyd a fenéba a mocskos mojangot és töltsd le torrenten nekem is onnan van,de ha nagyon akarsz tenni valamit a minecraft prémiumodért akkor lépj kapcsolatba a mojanggal. (support)
2014. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszodat,szerintem is többet érnék el azzal,ha inkább csak letölteném a tört verziót.
2014. jan. 31. 17:00
 3/4 anonim válasza:
Nem értek egyet azokkal az emberekkel akik törtet használnak. Ha már egy ilyen jó játékot alkottak, mér ne lehetne megvenni.
2014. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát énis ugy csinálom hogy torrentröl leszedem ha tetszik megveszem ha nem több 10 ezer forintos
2014. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!