Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem készít maszekban...

Valaki nem készít maszekban bélyegzőket Debrecenben?

Figyelt kérdés
Kizárólag maszekban!

2014. jan. 26. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent a te értelmezésedben a maszek?


Mert ugye eredetileg annyit tesz, hogy "magán szektorban dolgozó", tehát nem állami alkalmazott. Így aztán egy egyéni vállalkozó tipikus példája a maszeknak, de valamiért úgy sejtem, te nem erre gondolsz.

2014. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hááát... Nem tudom :D

Az biztos hogy a lényeg az hogy akármit is pecsételjen az a bélyegző , azt elkészítse valaki. Ha egy egyszerű kis boltban mint pl ez: [link]

akkor az is jó lenne de nem tudom hogy milyen komolyan veszik.

Nyugi nem hamisítani akarok valamit xD csak nem szokványos dolgot kérnék bele.

2014. jan. 26. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Van bélyegzős ismerősöm. Amíg nem ütközik törvénybe, amit kérsz, bármit megcsinál. Gondolom, igaz ez a debreceni bélyegzősökre is. Ha pedig törvénybe ütközik, akkor nagyon nehéz lesz olyat találnod, aki elvállalja...
2014. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Törvénybe ütközik? Egy kicsit. De nem kell nagy dologra gondolni. Max valami figyelmeztetést kapna a "használója" és akkor sem a készítő :) .
2014. jan. 26. 20:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam a dolgon. Végül is egy kicsit sem ütközik törvénybe csak van aki ezt már úgy fogja fel. De hát ha egy kicsit is gondolkodsz akkor könnyen kitalálod mit akarok, és nem azért nem akarom megírni mert mint mondtad törvénybe ütközik hanem nem akarom ezt annyira hirdetni. E-mail címét meg tudod adni?
2014. jan. 26. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Abból, amit itt leírtál, úgy gondolom, a legkevésbé sem lesz legális, amit akarsz, úgyhogy keress magadnak másik balekot.

2014. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!