Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért esett ki Cserpes Laura...

Miért esett ki Cserpes Laura a dalból? Szerintem bámulatos volt, ti mit szóltatok hozzá?

Figyelt kérdés
Pedig fantasztikus volt, igaz kicsit csúszkált, de az egész előadás, a dal, és a refrén mikor minden elsötétedett O.o Mint egy földreszállt angyal! Épp ezért nem értettem! Király Viktor tényleg jó volt őt megértem, de Marge minek kell oda? Az a szám unalmas! És Oláh Ibolya? Vagy a depresszió (bár nem értek a kőkemény Heavy Metal-hoz, ezért nem tudom, mert nem az én stílusom :/) A group and swing is jó volt. És Hien-é is marhajó volt, ezt sem értettem! Ti mit szóltok ehhez? Én úgy érzem, hogy itt valami előre meg volt rendezve, mert azért a zsűri nem annyira hülye, hogy ezeket a dalokat kihagyja, vagy igen?

2014. jan. 26. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Talán azért, mert a dala sem jó, ő meg egy rossz előadó.
2014. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van akinek nem tetszik van akinek nem. De azért én azt gondolom, hogy több szavazata lett pl.: Oláh ibolyánál, vagy a deressziónál, szóval bunda....
2014. febr. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!