Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Skandináv lottót?

Figyelt kérdés

,,A Skandináv lottó játékban 35 számból 7-et kell megjelölni. A sorsoláson 7 számot géppel, 7 számot kézzel húznak ki.



Akkor nyer a játékos, ha bármelyik kisorsolt 7 számból számmezőnként legalább 4 találata van. Akár mindkét sorsoláson lehet találata."


[link]


Ez azt jeleni, hogy van 7 mező, mindegyikben külön-külön be kell x-elnem 7 számot, és ha pl. a 2. mezőben eltaláltam egy számot(a hét általam bejelölt szám közül az egyik az, amit a kézi/gépi sorsoláson kihúztak), akkor az már egy találat? Például a múltkori gépi nyerőszám a 2. mezőben 6 volt, a kézi pedig öt, és ha nekem 5-ös vagy 6-os van bejelölve a 2. mezőben, az már egy találat? Mi van ha az 6-ös és az 5-öst is eltalálom egy mezőben? Az már 2 találatnak számít?


Bocsi a sok kérdésért, de nem szeretnék a postán ilyeneket kérdezni, és még soha nem játszottam Skandináv lottón.:)



2014. jan. 26. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy apró lépésre voltál csak: [link]


Itt minden pontosan le van írva.

Az alapjáték csak két mező, nem hét. 35 számból kell 7-et eltalálni, de legalább 4-et a nyeréshez.

2014. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi de nem értem. Leírnád légy szíves egy picit érthetőbben? Köszönöm szépen!

Ha 1 mezőben eltalálok 4 számot a 35-ből, az már nyerésnek számít?:)

2014. jan. 26. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy mező kitöltése 7 X-et jelent. Egyszerre több mezőt is ki lehet tölteni, csak többe kerül.
2014. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy meződön belül van 4 találatod, akkor nyertél. Szóval ha egy mezőn belül 7-ből 4-et kihúznak. Ha több mezőből gyűlik csak össze 4 vagy több kihúzott, az nem nyert.
2014. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor a találatoknak mind 1 mezőben kell lenniük? Elvileg 14 szám van, mert van gépi és kézi is. Szóval ha a 14 kisorsolt számból eltaláltam 4 számot egy mezőben, akkor nyertem? És ha 2 mezőből összegyűlik a hét találat az nem nyert? Mikor van telitalálat?

Bocs a sok kérdésért, már csak ennyi lesz.:D

2014. jan. 26. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a találatoknak mind 1 mezőben kell lenniük?

Igen

Szóval ha a 14 kisorsolt számból eltaláltam 4 számot egy mezőben, akkor nyertem?

Igen

És ha 2 mezőből összegyűlik a hét találat az nem nyert?

Hát, ha két mezőből összegyűlik hét, akkor már valamelyikben 3 minimum biztos van, a másikban pedig akkor minimum 4, szóval azzal már nyertél, ha összesen jött ki 7 egy mezőből. :D

Mikor van telitalálat?

Telitalálat, ha 1 mezőn belül van 7 találat. Szóval ha az egy meződben az össszes talált.

2014. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Így már minden világos.:D Holnap veszek is egy alapjátékot.:)
2014. jan. 26. 23:53
 8/8 Magyar2 válasza:
100%
A lényeg az, hogy nem lehet összevonni a kézi és a gépi sorsolás nyerőszámait, csak az egyik számít. Ha nem így lenne, már sokszor nyertem volna. Pl. hiába találsz el 5 számot, ha abból 3-t a kézi, 2-t a gépi sorsoláson találsz el, akkor nem nyertes a szelvény, de ha mind az öröt, mondjuk a gépi sorsoláson, akkor nyertél.
2020. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!