Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek? Most mit csinaljak?

Segitenetek? Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
elore is elnezest a helyesirasi hibakert mert telefonrol vagyok es nem tudok helyesen irni... szoval sok a hianyzasom 1 felevben es nem azert mert logok hanem ,mert beteg vagyok amugy most jottem haza a korhazbol mert be voltam utalva. Elosszor a szivemmel volt baj azzal jartuk orvosnal aztan a vesemmel azzal toltottunk el a legtobb idod mert nem tudtak eszrevenni a betegseget es ki mentunk kulfoldre hogy ott megvizsgaljanak ,aztan 1 honapos tudogyulladasom volt amit semm fele keppen nem tudtak kezelni hiaba antibiotikumot kaptam,hiaba szurit semmi nem valtozott,igy beutaltak a korhazba es ma engedtek ki,meg kellett volna maradnom 1 hetet de apukam megbeszelte a dr novel,hgy szedem tovabb a kezelest,de a dr no megszabdta,hogy a hazban is maszkal kell legyek mert veszelyes a virus es ki eggyaltalan nem szabad kimennem mert ha egy kicsit is megcsap a hideg levego akar nagyon nagy bajom lehet belole,es keves jegyem van igy nem tudnak lezarni visoznt nekem nem szabad mennem sehova mert vagy meghalhatok vagy nagyon nagy bajom lehet belole es most nem akarok megbukni de a tanarok sem ertenek meg nem tudom mi lessz velem.
2014. jan. 27. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Beszélj anyukáddal vagy valamelyik szuloddel, hogy menjenek be az igazgatohoz vagy hivjak fel. Addig is tanulj otthon! :) remelem meg gyogyulsz! 12/L
2014. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanárokat az érdekli, hogy le tudják zárni a félévet.


Egy lehetőséged van, hogy minden tantárgyból vizsgázol. Az alapján kapsz jegyet és lezárnak. Ezt meg kell beszélni az igazgatóval és a tanárokkal.

Persze ennek feltétele, hogy tudjad az anyagot, de ha nem tudod, úgyis jobb évet ismételni.

2014. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem azt mondtak,hogy nem ismetelek evet ha felevben van gaz hanem van eselyem 2-ik felevben javitani
2014. jan. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!