Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem van a baj? (leszbikus)

Velem van a baj? (leszbikus)

Figyelt kérdés
leszbikus vagyok,20 éves,voltam már több nővel is,(sexuálisan is)de sosem voltam igazán szerelmes.most megtaláltam életem szerelmét úgy érzem.még nem feküdtünk le egymással,de már beszéltünk róla..ha elképzelem minden tök jó,meg mikor beszélünk róla akkor is,de ha jobban bele gondolok akkor teljesen bizarrnak érzem.és nem értem miért,mert másnál sosem éreztem így,főleg,hogy belé szerelmes is vagyok..valami tanács? vagy miért lehet így ?

2014. jan. 27. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

félsz, hogy miután megtörténik, őt is eldobod mint egy használt játékszert.

Tudod, mert őt szereted.. Szerintem ne erőltesd. Legyetek sokat együtt, randizgassatok. nem kell rögtön az ágyba ugrani. és hogy ha lesz valami, akkor csak apró lépésekben. úgy tovább tart, sokkal izgalmasabb, és még jobban egymáshoz kötitek egymást.

Szép dolog a szerelem. És nem baj h 20 éves vagy, te most jutottál abba a korszakba el, hogy esetleg már nem csak kalandoznál, hanem lehorgonyozz valakinél^^ úgyhogy légy óvatos, és kellően lassú. Meg amúgy nem kell túl beszélni a dolgokat. kell beszélni róla, de nem túl sokat, mert akkor elveszik az egésznek a varázsa.

hogyha mindenből körülbelül megtalálod az aranyközép utat, és jó partnered van *ebbe belejátszik h te milyen vagy, szóval hogy illik e hozzád, mennyire vagy képes te elfogadni őt és ez fordítva.*


Szurkolok neked^^ remélem segítettem :P L/14:)

2014. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ácsi,soha nem dobtam el senkit se úgy mint egy használt játékszert,mindenki érzését tiszteletben tartom !
2014. jan. 29. 05:51
 3/8 anonim válasza:

elég fura volt végigolvasni az első kommentet, de aztán a végén megláttam a 14/l-t, és minden világos lett..


a kérdésedre igazából jó választ nem tudok adni, talán annyit, hogy érezd jól magad! előre úgysem tudod eltervezni, hogy milyen lesz a kapcsolatotok a következő x évben. :)

sok sikert!

2014. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az elhasznált játékszer, képletes volt.~
2014. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha sosem voltál igazán szerelmes és ők szerettek téged, akkor talán mégse tartottad annyira tiszteletben az érzéseiket...bocsi, nem ez volt a kérdés de ez kikívánkozott


Azt, hogy mitől lehet így, azt nem tudom, de ha sok időt lesztek együtt, sokat smároltok, és fokozatosan haladtok, akkor szerintem elmúlik.


Amúgy mit értesz az alatt, hogy jobban belegondolsz? Mármint mikor jobban belegondolsz mi jut eszedbe ami elképzelésnél nem?

2014. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az,hogy ő szeret,és én a magam módján szeretem őt,és ez kölcsönös elfogadáson alapul,nem hiszem,hogy nem a tisztelet jele :) de mindegyis,tényleg nem ez a lényeg.

hát így tömören röviden minden,az aktus része legfőképp..lehet az lesz a megoldás,hogy minél többet annál jobb lesz

2014. jan. 31. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy esetleg attól félsz hogy nem sikerül jól a szex...vagy tényleg nem tudom, még ezzel nem volt dolgom :D
2014. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizar alatt pontosan mit értesz? Mert így elég sokminden lehet, míg ha elmondod pontosan mi a baj az szűkítené a kört. Akár privátban is írhatod.
2014. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!