Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek ti mennyire vagytok...

Melegek ti mennyire vagytok tanultak? Mit dolgoztok? Hol tanultatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a hozzám hasonlóan meleg emberek miket értek el az életben, mert arról mindenhol lehet olvasni, ki milyen buliba jár, de a másik oldalról sehol nem.

2013. okt. 15. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 My Conserve ***** válasza:
89%

Ennek valószínűleg az az oka, hogy a buli meg a szórakozóhely valami közös dolog a melegek számára, míg a munka és az iskola olyasmi, amiben ők is nagyon különböznek egymástól.


Rengeteg híres és szakmájában sikeres meleg van, még Magyarországon is. Ez tehát nem kizáró tényező. De valószínűleg hátráltat az előrejutásban.

2013. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
91%
hát például Kölcsey Ferenc író volt.
2013. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
76%

20éves leszek nemsokára,

nem mentem egyetemre lehet jobban jártam volna de így döntöttem.. befolyásoló tényező az volt hogy nővérem hiába volt éltanuló gimnáziumba hiába vették fel a legjobb egyetemekre nem ment,

sajnos örököltem az öregem forrófejűségét.. :/

Attól persze még jól elvagyok. A Fő bajom hogy nagyon szeretem a szüleimet s a közelükben vagyok jól ha messze vagyok tőlük már nem érzem úgy magam stb.

Ja, én pl. bulikba se szoktam járni, habár vidéki vagyok, de ez a személyem miatt is van jobb szeretem a csendet s nyugalmat.

Tavasz óta az új kecsketanyát őriztem.

Ja, egy velem egyidős barátom se ment, őt a társkeresőn ismertem meg csak 5nappal fiatalabb nálam, ő tavaly a McDonald'sba dolgozott, augusztus vége óta meg Budapesten egy nyelviskolában titkárként dolgozik.

Úgyhogy ő is megvan.

19(év végén kereken 20)F

2013. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
78%
Felsőfokú OKJ-s végzettség, félbehagyott főiskola, szoftvermérnök.
2013. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
82%
Egyetemre járok és úgy döntöttem, hogy a doktorátusig meg sem állok. 23/L/L.
2013. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim válasza:
81%
Én 25 éves vagyok, jelenleg az egyik kertészeti sulit csinálom levelezőn, mellette kertészként dolgozom. Bulizni nem járok, nem vonzanak az ilyen helyek, annak ellenére, hogy a fővárosban élek XD
2013. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim válasza:
86%
Földrajz/történelem szakos tanár vagyok, és jelenleg egy általános iskolában tanítok földrajzot. A Pécsi tanárképzőbe jártam.
2013. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim válasza:
89%
gimnazista vagyok és a színészi pálya a cél
2013. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
90%
Gimnazista vagyok. Patológus szeretnék lenni, de nem egy a sok közül, hanem a világ 10 legjobbjai közé szeretnék tartozni.
2013. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim válasza:
92%
pedagógus vagyok Budapesten, 2 felsőfokú diplomával
2013. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!