Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb BET365 vagy a...

Melyik a jobb BET365 vagy a TippmixPro?

Figyelt kérdés
Most szeretnék valamelyikre regisztrálni de nem tudom melyikre, aki kipróbálta már valamelyiket tudna nekem véleményt írni? Előre is Köszönöm.

2014. jan. 27. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Beten jobb oddsok,bónuszok vannak.Több sportág, több élő esemény, sokhoz streammel.Viszont mindenféle személyes adatot kérnek.

Pron pedig kevesebb esemény,kevesebb élő viszont nem kérnek annyi személyes adatot.

2014. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%
Én is hozzád hasonlóan már sokadjára ezen gondolkodom.Már mind a kettőt próbáltam,és klasszisokkal jobb a Bet minden tekintetben.Viszont az az egy ok, ami a Pro mellett szól,az a legfontosabb.Mégpedig az adózás.A Pro adómentes játékos részről,a Bet viszont adóköteles.Bár eddig senki nem fizetett utána,azonban most változott a törvény és rá akarnak lépni.Ha ez nem lenne gondolkodás nélkül a Betet ajánlanám.
2014. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én is haveroktól még meg kérdeztem és többsége a Bet365-öt ajánlották. Rengetek fogadási lehetőség és rengeteg mindenre lehet fogadni.

2014. jan. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!