Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik hogy cukrász legyek?

Figyelt kérdés
Az egész család a vendéglátószakmában dolgozik, viszont ők azt szeretnék hogy legyek ügyvéd vagy orvos. Megértem hogy azt szeretnék hogy sikeres és gazdag legyek az életben, jól is tanulok, de engem csöpoet sem érdekelnek azok ezek az irányzatok. Nagyon érdekel a cukrászat, nagyon megtetszett mivel több családtagom cukrász és szakács. Előre is köszi a válaszokat!
2014. jan. 27. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld elmagyarázni nekik miért szeretnéd. Értsék meg hogy hiába mennél ügyvédnek nem érdekelne, te ezt szeretnéd és ha igazán jót akarnak neked akkor engedik hogy a saját utadat járd
2014. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát elmondtam nekik és úgy kiborultak hogy elkezdtek velem kiabálni, hogy hogy juthatott ez a baromság, és azóta is nagyon mérgesek, pedig én nagyon szeretnék cukrász lenni :(
2014. jan. 29. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenki ilyen területen van a családból és mégis ennyire ellenzik a dolgot, akkor arra kérdezz rá hogy ha mindenki ezt csinálja a családban akkor pont te miért ne tehetnéd és miért ellenzik akkor

Egyébként hány éves vagy? Mikor kell pályát választanod?

2014. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és azért nem lehetek cukrász mert nekik iszonyúan sokat kell dolgozni, és nem nagyon fizetnek. Tudom hogy igazuk lehet, de én úgy élvezném, van kézügyességem is! :)
2014. jan. 29. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek hülyék....

Orvosok jövője és ügyvédeké is kilátástalan itt.

Apám ügyvéd ő nagyon jól él ,de ő már öreg és így bőven van ismeretsége és munkája.

De azt ugye tudod ,hogy itt 5X annyi ügyvéd van Pest megyében amennyinek kéne lenni az egész országban.

Most pályakezdőként esélyed nincs.

2014. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!