Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tényleg félreérthető dolog...

Ez tényleg félreérthető dolog volt?

Figyelt kérdés

Akkora szerencsétlen, idióta állat vagyok, hogy nincs az a kerítés amit ne tudnék átugrani :)

Esti iskolába járok. A rövidke kis történetem arról szól, hogy mikor suliban voltam, szünetben ugye mikor lehet enni, inni, én inni akartam. De nem bírtam felbontani az ásványvizes üveget. Annyira rá volt fagyva vagy mit tudom én, hogy hiába szorítottam a kezemhez zsepit is azzal sem ment, pedig már majd szomjan haltam.

Megkértem az egyik lányt, hogy segítsen már hátha tudja, de nem sikerült neki sem ment. Fiúkat nem nagyon ismertem még meg, nem vagyok az a spanolós fajta. De csak muszáj volt, bennük több erő kell, hogy legyen, elvileg. Meg is kértem egyet.

Másnap meg beszéltem az osztályból az egyik lánnyal neten az osztályból, erre közli, hogy elég rendesen félreértelmezte ez a gyerek a dolgokat, mert kérdezgetett rólam meg minden, mivel próbáltam vele ismerkedni. az eszem megáll komolyan! Mit kell kombinálni még ilyen dolgokon is? Az ember szomjazik, és még akkor is pasizni akar. Áááááááá!

21/L


2014. jan. 27. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Elegge felreertete a csavo!
2014. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!