Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a következményei annak ha...

Mik a következményei annak ha valaki 2 évig nem fizeti az Tb-t?

Figyelt kérdés
2 éve munkanélküli vagyok és a TAJ kártya után nem fizetem a 6900 ft-ot. Lehet hogy jogosult lennék az ingyenes ellátásra, de még nincs elintézve. Ha beleesek az ingyenességbe akkor is vissza kell fizetni utólag? A férjemnek van jövedelme , rá terhelhetik?
2014. jan. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is "érdekelne"-
2014. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, szerintem utólag kell fizetni, de az állam fizetné helyetted ha elintéznéd
2014. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint amikor olyan helyre kerülsz ahol a TB-t fizetni fogják, megnézik a rendszerben az előzményeket. Ott megjelenik hogy nem voltál támogatva, illetve nem történt önkéntes befizetés sem.

Így neked a csekkeket egyszerre kiküldik a kihagyott hónapokra is visszamenőleg egy megadott fizetési határidővel. 2 év = 24 csekk, az aktuális hónapokra fizetendő összeggel.

2014. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!