Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném kérni a segitségetek...

Szeretném kérni a segitségeteket. Az osztályomban én kaptam néhány osztálytársammal azt a feladatot, hogy csináljunk karácsonyi dekorációt. Van valami ötletetek, amit könnyen meg lehet valósítani, nem tart sokáig, illik egy 9. -es németes osztályba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hópihék a plafonra, boák, egy mini karácsonyfa karácsonyi asztalra, hóspré az ablakra sablonnal meglehet csinálni szépre ez nem sok viszont nagyon hangulatos , akár még 1-2 izzó ami villog :-)
2009. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elöző vagyok egy mini karácsonyfa a tanári asztalra... nem a karácsonyira :D
2009. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mini karifa egy kari asztalra is tökéletes XDXD (direkt irtam karit xD)


Nekünk a plafonon lógnak a hungarocell hópihék meg néhány papírból kivágott szarvas az ablakon,meg béna felirattal hogy 10.b ennyi lenne nálunk:D

A fa nálunk nem biztonságos mert tavaly is a díszekkel fociztak a fiúk -.-"

2009. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez ütős lenne, karácsonyi szalvétából elkészítve!!!!

[link]

2009. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!