Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor van telitalálat a...

Mikor van telitalálat a Skandináv lottón?

Figyelt kérdés
Van egy számmezőben 45 szám, és ha egy számmezőben eltalálom mind a 7 kisorsolt számot, akkor telitalálatom van. De van gépi, és kézi sorsolás is. Akkor ha ebből a 14 számból van meg(gépi és kézi) a 7 találat, az már telitalálatnak számít, vagy csak ha az egyikből van meg a 7 szám(pl. kézi)?
2014. jan. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Utóbbi. Csakis az egyik sorsolás számai érvényesek ÖNÁLLÓAN,összekeverni nem lehet a 2 sorsolás számait !


hm,..Jó is lenne..már lett volna 7-esem simán többször is.

2014. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első Skandináv lottó szelvényem.:) És mind1 hogy kézzel, vagy géppel küldtem be a számokat, mind a kettőből lehet telitalálat? Vagy ha kézzel ikszeltem be a számokat, akkor csak a kézi sorsolás számaiból lehet telitalálatom? Bár tudom nem sok esély van rá, csak tisztában szeretnék lenni a dolgokkal.:) Köszönöm szépen a választ.
2014. jan. 28. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az mindegy hogy kézzel írtad vagy a géptől kérted a számaidat.

Dupla sorsolás van és a számaid mindkettőn részt vesznek,és mindkettőn nyerhetsz ha van 4 találatod legalább.


Nekem olyan is volt egyszer,hogy mind2 sorsolásból volt 4-esem egy mezőn,mert 2 darab szám ugyanaz volt itt-is ott-is kihúzva. mellé meg 2-2öt pluszban eltaláltam.

Nyertem a kézin és a gépin is 4-est.

Hát nem sok pénz volt... 2x 800 ft.

2014. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma hátha megnyerem azt a 35 milliót.;)
2014. jan. 29. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!