Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem az emberek...

Miért ilyenek velem az emberek? Engem miért nem szertnek? Pedig nem ártotam nekik!

Figyelt kérdés

Az osztályom utál pedig nem csináltam semmi rosszaat .

Nem sok tanár kedvel inkább ott is van aki utál.

Szüleim nem veszik észre h majd össze ropanok de még akor is bátyámmalfoglakoznak, azt se vesziték észre h vagdosom magam , apám meg még meg is engedi az alkoholt igyak meg h cigizek (nem cigizek)nem értem miért em szeret engem senki és h miért nem éret meg ????!!!!


14/L



2014. jan. 29. 07:00
 1/2 anonim válasza:

Ok nélkül nem szoktak emberek utálni, főleg nem mindenki. Vagy tettél valamit vagy nagyon ellenszenvesen viselkedsz. Vagy talán csak beleképzeled másokba, hogy utálnak, emiatt morcos leszel, és akkor már tényleg nem leszel egy szeretetreméltó ember.


Nyugodj meg, próbálj higgadtan és vidáman viselkedni, és akkor alapvetően egy pozitív kép fog kialakulni rólad. Sok sikert :)

2014. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd csak jobbra fordulnak a dolgok. Viszont ne vagdosd magad, később meg fogod nagyon bánni, hidd el. Az én alkaromon is van 6db elég mély, és hosszú, párhuzamos vágás, és nagyon lassan fog eltűnni, ha egyáltalán el fog...
2014. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!