Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tavaly márciusban az E. on...

Futár 1 kérdése:

Tavaly márciusban az E. on kiszabott rám 240000 Ft Kötbért! Nem fizettem ki, most végrehajtónál van és már 340000 Ft -ot követelne. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kikapcsoltattam az áramot a hétvégi házamnál.Amikor szerelték volna le az órát,találtak egy plombát ami el volt szakadva! Én nem tudtam róla! Pár éve úgy cserélték le a mérőt hogy én nem voltam ott,egy akkor 12 éves ott játszó gyerekkel íratták alá a cseréről szóló papírt.Nem is E-on dolgozók voltak hanem alvállalkozók! Így is én vagyok a felelős? És ha már akkor megsérült az a plomba?
2014. jan. 29. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már mindegy. Nem fogod megúszni. Kérj részletfizetést a végrehajtótól ha tudsz.
2014. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát éppen kérhetek,de szerintetek 33500Ft Ápolási díjból mit tudok fizetni? Ebből már lejön 6000Ft gyerektartás!Valamivel több segítség? Jogi út?
2014. jan. 29. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Tereld jogi útra és még a per költséget is Rád verik, plusz a kamataid is nőnek. Te tudod.


Ha végképp nem megy, akkor beszélj erről egy szakemberrel. Aki ebben a témában otthon van. Pl.villanyszerelő. ő egész biztosan szakmaibban tudja megközelíteni a kérdést, mint itt az emberek a GYK-n.

2014. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!